ПРО ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Йшлося про взаємодію і координацію центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Також були озвучені ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Відповідний указ Глава держави затверджено 1 червня. Так, Віктор Янукович зобов’язав Кабінет Міністрів невідкладно провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Уряд повинен затвердити державну програму оздоровлення та відпочинку дітей, завершити створення Держреєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, провести державну атестацію цих закладів. При цьому Кабмін має вживати заходів стосовно недопущення скорочення закладів оздоровлення та відпочинку, їх перепрофілювання та використання не за призначенням.

В Закарпатській області цьогоріч на оздоровлення буде виділено найбільше коштів за останні роки – майже 24 мільйона гривень. У таборах відпочинку та оздоровчих закладах відпочиватимуть більше половини школярів. Стовідсотково оздоровлюватимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Щодо дітей з малозабезпечених сімей, то не менше 70 відсотків цієї категорії мають побувати в оздоровчих закладах.

Управління інформації та зв’язків

із громадськістю облдержадміністрації

clipnews