Нацменшинами Закарпаття опікуватиметься нова владна людина — Юрій Гузинець

Представляючи нового очільника відділу, Іван Качур відзначив, що головним завданням структури має стати реалізація державної політики у сфері міжнаціональних відноси та забезпечення прав національних меншин, які проживають на Закарпатті.

– Як відомо, наш край багатонаціональний. Враховуючи той факт, що область межує з чотирма країнами, контакти із закордонними партнерами потрібно постійно нарощувати, – відзначив заступник голови ОДА Іван Качур. – Об’єм роботи у відділі у справах національностей великий, адже його фахівці приймають активну участь у засіданні міжурядових комісій.

Також Іван Качур констатував, що рівень професіоналізму колективу є на доволі високому рівні. Нового начальника відділу у справах національностей Юрія Гузинця він охарактеризував як молодого і разом з тим досвідченого фахівця, який має потенціал менеджерського управлінця.

Довідка

Юрій Іванович Гузинець народився 8 листопада 1982 року. Здобув дві вищі освіти. У 2005 році закінчив Закарпатський державний університет за спеціальністю «міжнародні відносини», отримав кваліфікацію бакалавра з міжнародних відносин. У 2006 році у цьому ж університеті закінчив навчання за спеціальністю «країнознавство», здобув кваліфікацію магістра країнознавства, перекладача з іноземної мови. Кандидат політичних наук.
Трудову діяльність розпочав у 2006 році з посади менеджера ЗАТ «Тютюн-Імпекс». З 2007 року – помічник міського голови Берегова. У листопаді цього ж року призначений начальником управління комунального майна Брегівської міськради.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю обдержадміністрації

clipnews