Начальник Закарпатського ГУ МНС Мирослав Щербей провів прийом громадян Іршавщини

Так, сільський голова Ільниці Іван Король звернувся до Мирослава Васильовича з проханням допомогти у вирішенні наболілого питання щодо ліквідації карстових проваль, які утворилися на території населеного пункту, та ліквідації зсувного процесу в присілку Новоселиця.

Марія Хрипта, начальник управління агропромислового розвитку Іршавської районної державної адміністрації, попросила посприяти у вирішенні спірних питань з одним із сільськогосподарських товариств. Останні виникли під час оформлення актів за наслідками підтоплення сількогосподарських угідь 3-4 червня 2010 року.

На підтримку очільника закарпатських рятувальників може сподіватися і сільський голова с. Приборжавське Віктор Шпортень. У даному населеному пункті негайного демонтажу потребує залізничний міст недіючої вузькоколійки, який знаходиться на балансі Хустської дистанції колії Львівської залізниці. Його падіння здатне призвести до утворення штучної перепони-греблі та відповідно до підтоплення 300-350 дворогосподарств селян.

Представники с. Дубрівка: сільський голова Володимир Малиновський та депутат Іршавської районної ради Валерій Василинець поінформували, що після дощового паводку 3-4 червня стався підмив середньої опори мосту на р. Боржава, що з’єднує населені пункти Велика і Мала Розтоки. Також актуальним для місцевої громади є питання зміни русла р. Боржава в районі с. Приборжавське. На даній ділянці річка підмиває берег і у такий спосіб забирає у населення частину сільськогосподарських угідь.

Мирослав Васильович вислухав кожного, хто прийшов з наболілим і дав відповідні вказівки, завдяки яким люди згодом отримають дієву допомогу. Правда, чимало проблемних питань, які порушувалися у ході зустрічі, і потребують нагального вирішення, безпосередньо не стосуються компетенції головного управління МНС. Однак, Мирослав Щербей пообіцяв звернутися до відповідних органів з проханням позитивного вирішення проблемних питань.

Підсумовуючи, начальник ГУ МНС в Закарпатській області Мирослав Щербей наголосив, що чужих проблем бути не може, коли мова йде про захист людей та їхнього майна від негативного впливу надзвичайних ситуацій як природного, так і техногенного характеру. Дуже важливо, щоб краяни знали, що вони ніколи не залишаться наодинці зі своїми проблемами.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області

clipnews