На Заході України за вихідні затримали 12 порушників кордону

Як повідомили у прес-службі відомства, 5 червня прикордонний патруль спільно з працівниками міліції затримали на автобусній станції міста Ужгород громадянина Китаю (Тибет). Під час бесіди із затриманим правоохоронці встановили, що той мав намір потрапити до країн Західної Європи у пошуках кращих умов життя. Зараз іноземець знаходиться у пункті тимчасового тримання, де з ним проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.

На ділянці ВПС «Новоселиця» прикордонний патруль у неділю затримав громадянина Афганістану за спроби незаконного перетину кордону. Документи у порушника відсутні.

У пункті пропуску «Краковець» у суботу прикордонники спільно з працівниками митниці припинили спробу ввозу контрабандного товару – посуду на суму майже 20 тисяч гривень. Громадянин України перетинав кордон на автомобілі «Міцубісі» по смузі так званого «зеленого коридору», що означає, що у нього відсутні товари чи предмети, які потрібно декларувати. Але у представників контролюючих органів з’явилися сумніви щодо правдивості декларування. Автомобіль було виведено із загального потоку та проведено поглиблений огляд. В результаті прикордонники виявили у багажному відділенні посуд трьох видів – бокали, склянки, тарілки – турецького виробництва. Товар вилучили та передали на склад митниці.

Також у пункті пропуску «Краковець» у неділю прикордонники виявили наркотичні речовини у автомобілі громадянина Франції. Француз виїздив з України на мікроавтобусі «Мерседес». Під час проведення прикордонно-митного контролю спеціальний собака дав спрацювання на наявність у салоні наркотиків. Спільна група оглянула автомобіль та виявила у аптечці 20 таблеток психотропної дії (кожна таблетка містить трамадолу гідрохлорид 37,5 міліграм) та понад 2 грами невідомої речовини рослинного походження. Наразі проводиться експертиза даної речовини. У даному випадку мікроавтобус «Мерседес» вилучили як засіб перевезення контрабанди.

ZAXID.NET

clipnews