На Закарпатті завершено капремонт дитячого пульмонологічного санаторію “Малятко”

У середу, 16 червня перший заступник голови обласної ради Андрій Сербайло ознайомився із результатом виконаних робіт та умовами перебування і лікування маленьких пацієнтів “Малятка”. Оглянувши нові, затишні приміщення спального корпусу санаторію Андрій Андрійович відмітив, як приклад, ефективного використання бюджетних коштів для вирішення нагальних проблем матеріальної бази закладів охорони здоров’я та подякував колективу закладу за їх невтомну працю, таку нелегку й благородну справу – служінню охорони здоров’я дітей, підростаючого покоління.

У ході розмови із головний лікар цього оздоровчого закладу Галина Мороз, розповіла про теперішній стан санаторію та поділилася планами на перспективу. За її словами, наразі планується провести реконструкцію ще одного корпусу. У санаторії одночасно може оздоровитися 80 дітей. А протягом усього року тут перебуває близько 1090 діточок. Їм надається вузько-спеціалізована та консультативна допомога. У розробці індивідуального та найбільш правильного комплексу лікувально-оздоровчих заходів беруть участь лікар-фізіотерапевт та реабілітолог. А основним принципом реабілітації в санаторії є індивідуальний підхід до кожної дитини. Велика увага в санаторії звертається на навчально-виховні заняття. Вони проводяться і розглядаються як особливий терапевтичний фактор, який покращує емоційний стан дитини і тим самим підсилює ефективність санаторного лікування. У тісному контакті з медперсоналом працюють тут і педагоги.

У санаторії малечі не доводиться нудьгувати, адже педколектив організовує, окрім навчально-виховних занять, веселе і цікаве життя, святкування видатних дат, проведення самодіяльних виступів.

Надія Сарана, Закарпатська обласна рада

clipnews