На Закарпатті однорічна дитина втопилася у фекаліях…

Відразу кілька трагедій за участі дітей сталося в краї упродовж однієї доби 8-го червня. У Виноградівський райвідділ міліції надiйшло повiдомлення вiд диспетчера швидкої допомоги, лiкарі якої виявили мертвою дівчинку з Хуста віком 1 рік 4 місяці. На мiсце подiї виїхала слідчо-оперативна група, котра й з’ясувала обставини трагедії.

Виявляється, мати дівчинки виховує ще чотирьох дітей. Найменше маля залишила на старших, а сама пішла стригтися. Чи то дитя саме туди пішло, а чи штовхнув хтось із старших, проте дівчинка… звалилася у викопану на городі вигрібну яму. Нещасна втопилася у фекаліях…

Семирічний хлопчик з Великого Березного переходив через розбурхану після повеней річку Уж, не втримався на містку і звалився у воду. Про нещасний випадок у міліцію повідомила мати хлопця. Тіло дитини розшукують водолази.

Ще одна дитяча трагедія сталася в с.Баркасово Мукачівського району. 14-річний школяр зайшов у майстерню, де батько зазвичай ремонтує телевiзори, схопив оголений електропровід i був смертельно уражений струмом. Бездиханне тіло сина виявила його мати.

Володимир ПАВЛЮХ, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області

clipnews