На Закарпатті міліцейські профспілки турбуються про літній відпочинок дітей

Варто сказати, що міліцейська профспілка протягом року допомагала вихованцям підшефного навчального закладу – Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами слуху. Тому члени цієї організації завітали до учнів на свято останнього дзвінка. Звісно, не з порожніми руками. Привітавши школярів із закінченням навчального року, вони подарували дітям шкільне та спортивне приладдя. Цьогоріч випускниками школи-інтернату стали п’ятеро дітей. Серед них і переможниця конкурсу красунь, який проводило Українське товариство глухонімих, і чемпіон України з легкої атлетики, і кандидат у юнацьку збірну України з плавання, і чарівний “голос” школи… Це діти, які не чують, але у них відкрита душа для спілкування. Жестами, очима та губами вони висловлюють свої почуття. Певно, серед присутніх на святі не було жодного, хто б не розумів вірші та пісні у виконанні цих обдарованих дітей.

На завершення урочистостей керівник згаданого навчального закладу Наталія Бушко адресувала голові профспілки Олександру Конюшку слова щирої вдячності.

До речі, вже у перші дні літніх канікул профспілковий комітет організував та оплатив дітям, чиї батьки є членами первинних профспілкових організацій, відвідування вистави у цирк-шапіто “Банзай”. І це лише початок культурно-масових заходів, запланованих профспілкою атестованих працівників Закарпаття для дітей на літо. Передбачається також поїздка до озера Балатон в Угорщині у червні цього року на запрошення голови професійної спілки Органів внутрішніх справ та поліції Угорської Республіки.

Упродовж літніх канікул батьки, члени первинних профспілкових організацій ПАП ОВС України, матимуть змогу також оздоровити дітей в дитячих оздоровчих закладах за путівками зі значною, до 20 відсотків, знижкою від повної їх вартості.

Іван ЛАДЖУН, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області

clipnews