На закарпатській Міжгірщині підбили підсумки весняного призову 2010 року

На нараді розглянули питання ведення первинного обліку в селищній та сільських радах, намітили завдання начальникам військово-облікових столів щодо розшуку осіб, які ухиляються від проходження медичної комісії та підбили підсумки весняного призову 2010 року.

При обговоренні питання ведення первинного обліку Іван Петрович наголосив, що першочерговим завданням для організації роботи з призовниками є створення якісного реєстру на місцях, адже від точності даних, які подаються у військовий комісаріат начальниками військово-облікових столів, залежить вся подальша робота у даному напрямку. Він порадив у роботі із призовниками керуватися інструкцією з військового обліку, Конституцією України та Законом України “Про військовий обов’язок”.

За тим військовий комісар порадив начальникам військово-облікових столів як проводити профілактично-роз’яснювальну роботу з особами, які ухиляються від проходження медкомісії. На думку Івана Васильцюна, в першу чергу потрібно зламати стереотип, який склався у молоді щодо проходження строкової служби, адже армія відкриває великі можливості та перспективи на майбутнє. Також полковник наголосив, аби не забувати про сім’ї військовослужбовців району, постійно надавати їм необхідну допомогу, консультувати з приводу пільг, якими користуються строковики, та забезпечувати їх виконання.

Щодо підбиття підсумків весняного призову, військовий комісар відмітив наступне: 365 осіб підлягали призову, з них 86 — знаходиться в розшуку. На строкову службу район відправив 38 призовників, а 35 осіб — ті, кому виповнилося 25 років і вважаються не розшуканими. Загалом визнав роботу задовільною та наголосив, що порівняно з минулим роком є суттєві позитивні зміни.

Після цього військовий комісар висловив подяку працівникам військкомату та начальникам військово-облікових столів. За високий професіоналізм, взірцеве виконання службових обов’язків, виявлену сумлінність і старанність при роботі з допризовною молоддю, підготовку її до служби в армії та старанне виконання заходів весняного призову 2010 року було відзначено таких начальників військово-облікових столів: Василя Худинця — Колочавська сільська рада (грошова премія та почесна грамота)^ Марію Парамонову, Христину Гречин, Ганну Гойчук, відповідно Міжгірська селищна, Синевирська, Буковецька сільські ради (цінні подарунки)^ Оксану Дерич, Ганну Курицю, Марію Клевець, Василину Плець, відповідно Голятинська, Річківська, Тюшківська, Вучківська сільські ради (почесні грамоти)^ Любов Сирохман, Наталію Маркович, Марію Черепко, Ганну Євдокимову, Мар’яну Шкудор, відповідно Новоселицька, Лісковецька, Репинська, Майданська, Торунська сільради (грамоти).

Андрій ГОЛОДНЯК, “Верховина”

clipnews