На Берегівщині згадали про ветеранів футболу Закарпаття

Так, у п’ятницю колишнім футболістом Берегівського краю, а нині заможним бізнесменом Йожефом Вайсом було організовано вечір для ветеранів футболу. Сам Йожеф живе в Сполучених Штатах і приїхав до Берегова у справах, але не забув згадати про своїх старих друзів. Вечір проходив у берегівському кафе «Намінь». Там зібралися зірки берегівського футболу 50-х, 60-х, 70-х років. Екс-футболісти згадували своє футбольне життя, ділилися враженнями, говорили про те, як живеться їм в сьогоденні. Присутні пом’янули тих, кого вже нема сьогодні, але їх вклад у розвиток футболу дуже великий, зокрема це З.Колочаї, С.Бірто, Т.Урбанских, В.Галас, П.Ондраші, А.Сабов, С.Сабов, Б.Молнар, В.Манді, П.Молнар, І.Корі, Ф.Сас, Б.Мовнуш, Й.Чех, І.Ковач.

На вечір були запрошені представники теперішньої команди «Берегвідейк», а також міський голова Іштван Гайдош, який є почесним президентом клубу та адміністратор клубу Габор Омбоді.

Це добре, що про майстрів, які захищали честь футбольного Берегова, ніхто не забув, що їх пам’ятають і шанують ту справу, яку вони робили в свої молоді роки. Велике спасибі і Йожефу Вайсу, в якого народилася ця гарна ідея та яку він утілив у життя..

Олександр СІЛЬЧЕНКО, “СпортТайм”, №16

clipnews