Мукачівська “Мрія” впевнено “рулить” по ринковому “морю”

Хочемо тільки пригадати: ВАТ «МТФ «Мрія» – в радянські часи одне з найпотужніших у Закарпатті підприємств легкої промисловості, до честі її колективу зуміла вистояти у руйнівному штормі розпаду союзної структури і ринкової перебудови економіки.

ВАТ «Мукачівська трикотажна фабрика «Мрія» – потужне, сучасне підприємство, що спеціалізується на виробництві трикотажних виробів. Номенклатура продукції, яку випускає підприємство, найрізноманітніша. Практично, це всі види трикотажного одягу для дітей і дорослих: жіночий та чоловічий верхній і білизняний трикотаж (футболки, джемпери, блузи, брюки, сукні, труси, майки), дитячий та спортивний трикотаж різноманітного асортименту. Фабрика має можливості щодо виконання замовлень з нанесення малюнка на окремий виріб.

І сьогодні, в цей нелегкий час, і мабуть не помилимося, для всіх підприємств легкої промисловості, підприємство працює на основі системи менеджменту якості по стандарту ISO 9001, інтегровану систему менеджменту, яка охоплює охорону навколишнього середовища по стандарту ISO 14001 та соціальної відповідальності по стандарту SA 8000.

В останні роки стало зрозумілим, що наявність системи менеджменту якості є умовою необхідною для збуту продукції і створення фінансового благополуччя, але не достатньою.

Стало очевидним, що для того, щоб стійко розвиватися будь-яке підприємство поряд з менеджментом якості повинні також вводити в свою виробничу практику стандарти соціальної відповідальності, які передбачають збалансований підхід, що дозволяє підприємствам вирішувати економічні, соціальні і екологічні проблеми з користю для співробітників, місцевого населення і суспільства в цілому.

Підприємство не може знаходитися поза природною сферою, а значить, повинно управляти своєю дією на неї, використовуючи систему екологічного менеджменту, яка відповідає вимогам стандарту ISO 14001.

І нарешті, соціальне середовище, в якому існує підприємство, пред’являє до нього свої вимоги з точки зору дотримання трудового законодавства, реалізації соціальних гарантій. Вищезгадане відноситься до сфери соціального менеджменту на основі вимог міжнародного стандарту SA 8000.

На підприємстві запроваджено потужну соціальну підтримку працівників: в разі потреби, надання гуртожитку, послуги медично-оздоровчої служби, часткова оплата харчування в їдальні, в знаменні і святкові дні поздоровлення працівників премією або подарунками, забезпечення працівників підприємства безкоштовними транспортними перевезеннями, забезпечення працівників гарячими напитками, надання за рахунок коштів підприємства додаткових оплачуваних відпусток, надання працівникам для оздоровлення путівок в санаторії, путівок для відпочинку і до дитячих оздоровчих таборів. На прилеглій території підприємства працює магазин трикотажних виробів, де працівники підприємства і не тільки підприємства, можуть придбати за дуже низькими цінами трикотажні вироби.

Окрім цього, підприємство турбується не тільки про своїх працівників, а й приймає участь у розвитку культури міста і являється активним учасником в проведенні різних фестивалів, а саме надає трикотажні футболки з символікою міста.

ВАТ «МТФ «Мрія» не є байдужим і до долі дітей. Неодноразово надавалась спонсорська допомога Чинадіївському дитячому будинку – інтернату та дитячому будинку в с.Часлівці, Ужгородського району.

Але мусимо визнати, сьогодні, з огляду на завтрашній день ми все гостріше відчуваємо кадровий дефіцит. І в першу чергу – швачок (основної професії підприємства).

Отже, досвідчених швачок, або дівчат чи жінок, які хочуть навчитися цій професії і працювати у нас на фабриці ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО й ЧЕКАЄМО у нашому відділі персоналу за адресою: м. Мукачево, вул. Матросова, 13^ тел. для довідок: 2-33-02.

А ми, перед тим, як послідувати такому запрошенню, вирішили поспілкуватися з однією з представниць цієї професії – швачкою швейного цеху Гречанюк Антоніною Вікторівною.

– Антоніно, як давно працюєте на підприємстві?

– Після закінчення Чернівецького державного технікуму за кваліфікацією модельєр-конструктор в 2006 році – деякий час не працювала за спеціальністю. Але надалі, зрозуміла, що це все не моє і вирішила закріпити свої теоретичні знання за спеціальністю, як би мовити, почати все з початку. Чула багато позитивних відгуків про підприємство, і ось, я тут вже трохи більше року.

– Не розчаровані?

– Звичайно, ні. Я вже володіла технікою шиття, однак за цей період основні навики я отримала саме тут. І це ще не все. Керівництво цеху не залишає мене без уваги, надає мені можливість випробовувати свої і організаторські здібності, а саме: виконувала обов’язки помічника організатора праці.

– А що Вас тут задовольняє?

– В першу чергу – організація праці, ну і звичайно умови праці, бо це і безкоштовне транспортне перевезення, світлий і чистий цех, часткова оплата обідів в їдальні, до ювілейних дат, а також свят на підприємстві існує заохочувальна система. На протязі року в цеху до 8-Березня, Великодних свят, Нового року організовувалися святкові концерти, працівники отримували подарунки.

А ось нещодавно, працівники підприємства прийняли активну участь у 2 – літній галузевій Спартакіаді обкому профспілки працівників текстильної та легкої промисловості.

І це ще не все, до Дня легкої промисловості за підтримкою профкому для працівників підприємства оголошені конкурси на звання «краща швачка», «кращий організатор праці», «кращий помічник організатора праці», «кращий механік цеху», «кращий старший контролер цеху», «кращий закрійник», «кращий комірник-пакувальник», а також конкурс ручних робіт, по пошиву моделі «Літо 2010 року», вишиванню, в’язанню. Переможців очікують призи.

І не можу не згадати про те, що у магазині трикотажних виробів, що розміщений поряд з прохідною, можна завжди придбати трикотажні вироби власного виробництва за низькими цінами.

– Отже, в цілому ви задоволені?

– Так, звичайно задоволена. Саме тут і в цьому колективі я знайшла себе.

“Мукачево”

clipnews