КАПКАН ДЛЯ ШАКАЛІВ

Минулої суботи ми розповіли вам, шановні читачі, про деякі темні справи, які відбувалися у психоневрологічному інтернаті, що знаходиться у селищі Тур’я-Ремета на Перечинщині. “Героями” цих кримінальних оборудок стали керівники цього закладу для хворих і знедолених людей. Сама природа такого інтернату – надзвичайно гуманна і вимагає милосердя та чесності від кожного працівника цього закладу – від прибиральниці до директора. Але, як не прикро,протягом останніх п’яти років (після “помаранчевого заколоту”) Закарпаттям фактично правив організований криміналітет, що захопив майже всі керівні позиції в органах державної влади. І це спричинило криміналізацію майже всіх сфер життя нашої області, в тому числі і закладів соціального захисту та допомоги. Інтернат у Тур’я-Реметі, на жаль, також не оминула ця кримінальна вакханалія. Керівники цього закладу, користуючись “прикриттям” з боку деяких високопоставлених чинів облдержадміністрації, прокуратури та міліції, роками безсовісно обкрадали беззахисних і хворих мешканців закладу, наживаючись за рахунок людей, і без того уже позбавлених багатьох радощів земного життя. Людей, які довірили їм не лише своє майно та свої власні кошти, але й свої долі, своє здоров’я і навіть життя. Гріх, який просто не може залишатись безкарним! І зрештою хитрими оборудками дирекції інтернату зацікавились органи СБУ. Але навіть грізна “безпека” наштовхнулася тут на шалену протидію з боку нашої мафії. Доходило до шантажу, наклепів у пресі та відвертих погроз. Власне, про це ми і розповідали у публікації “НАША МАФІЯ:ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ”. Реакція з “того світу” була блискавичною. Уже суботнього вечора Інтернет доніс до нас послання людини, яка сховалася за псевдонімом “Ремітський”. І ось, що писав нам цей пан “Ремітський”.


* * *


Пане Богдане, куди ти лізеш? Ті хлопці не одного в могилу закопали, як і ту головну бухгалтерку, котра в кінці грудня, після завершення перевірки КРУ, йшла “купатись” в місцеву річку. Здається таке заключення зробила місцева прокуратура. Шкода, але Ви нічого не зміните, тим більше що та жінка, яку били в кабінеті, є ще й головою профкому (інтернату). Але це їй не допомогло, бо криє іх всіх районне і обласне керівництво. …Згаданий Вами Тарас (заступник директора інтернату) не одного “чорного провів через кордон, а це, пане Богдане, великі гроші.


Зараз хочуть залагодити справу через ОДА, тільки що в Перечин навідувався по цій справі і один із голів сільрад Ужгородщини. Так що, пане Богдане. не лізьте до нас, вони й так куплять всіх, кого треба. Ми дивуємось іншому: як ця стаття взагалі побачила світ?..”


* * *


Ми не знаємо, яку мету ставив перед собою “Ремітський”: попередити, поспівчувати чи залякати? Якщо залякати, то це цілком марна справа. Якби пан “Ремітський” уважно і регулярно читав публікації нашого Центру, то давно би помітив, що ми, не вагаючись, виступали проти таких супротивників, перед якими махінатори з Перечинщини – просто дрібні хулігани. І у багатьох випадках нам щастило, якщо й не перемогти наших мафіозних “героїв”, то, принаймні збити з них надмірне нахабство та примусити відступити і тінь. І це ставалося зовсім не тому, що наші журналісти такі вже розумні та “всемогутні”. Просто у нас є надійні союзники, люди, які не бояться боротися з мафією, якою би “всевладною” вона не була. Не всі ще “продалися”, пане “Ремітський”, бо не всіх можна “купити”. І події, що сталися у Тур’я-Реметі та Перчині цього тижня – яскравий приклад цих наших слів. Адже днями органами СБУ тут було арештовано і доправлено до слідчого ізолятора тих людей, яких ви, пане “Ремітський”, вважаєте “грізними” і “всемогутніми”: директора психоневрологічного інтернату В-ча та його “бойового” заступника І-ва. Тепер вони не зможуть залякувати свідків та працівників інтернату. Отож, на світ Божий найближчим часом може виплисти чимало моторошних таємниць.Капкан для шакалів закрився! Далі буде… .


Центр журналістських досліджень.

clipnews