Гори Карпати кличуть!

Мукачево, Мукачівщина,Ужгород, великий букет емоцій, що вилився у щирий вигук: « Я б тут хотіла жити!». Поміж іншим, бажання і думки за три роки не змінилися.
Сакури в Ужгороді і Мукачеві, в період цвітіння, явище неповторне і вражаюче, запахи весни на Закарпатті, закарбувалися в моїй пам’яті, як запахи квітучих японсько-закарпатських вишень.

Перед очима стоїть старовинна частина міста. І люди, а мене завжди тягнуло і до спілкування, і до співпраці, з творчими людьми. Тепер я знайома з цілою плеядою – креативних, дуже обдарованих художників і скульпторів Закарпаття. Такої кількості талановитих митців, з огляду на те, що Закарпаття одна з найменших областей України, думаю, не може пишатися жоден інший край.

Але повернімося до Карпатських гір. Пощастило споглядати їх неповторну красу – і восени, і взимку, і влітку. Коли емоції вщухають, вмикається розум, а враження слабкішими не стають, і вперше, і вдесяте! Тільки на цій казковій землі, я зрозуміла і просто відчула – гори кличуть.

За фахом я професійний психолог і тривалий час не дає мені спокою одна задумка, це проект, який поєднає в собі професійних митців, психологів, та інших творчих людей, мета яких зростати духовно, підвищити свій рівень екологічної свідомості.

Якщо ви особистість, яка прагне досягнути рівноваги і гармонії, і бажає розбудити свій творчий потенціал, тоді ми з вами однодумці. Потужний заряд творчої енергії та наснаги – це Карпатські гори.

В Закарпатті створено мистецьке об’єднання «АРТ-ПЛАЙ» діяльність якого організація і проведення професійно підготовлених програм (мистецьких турів) спрямованих на психологічний відпочинок, яскраві враження та спілкування з цікавими людьми.

Христина Сердюк, автор і керівник проекту, психолог-консультант, www.artplaj.narod.ru

clipnews