ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!

Ліза – єдина та дуже бажана дитина в сім’ї. Потрясіння, яке пережила родина і в якому й понині знаходиться – неможливо передати словами. Адже ще зовсім недавно Ліза була веселим, безтурботним, гомінким, і, саме головне, здоровим малям…З 25 лютого 2010 року Ліза з матусею знаходиться у відділенні інтенсивної хіміотерапії ЦДОГ та ТКМ дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” за адресою: м. Київ, вул.
Шолуденко, 10, 2 поверх. Тут Лізонька пройшла перший курс хіміотерапії (лікування проходить за протоколом AML-BFM 2004).Висновок лікарів – дана хвороба в нашій країні поки що вважається тяжко виліковною. Діагноз дівчинки ускладнюється ще й тим, що через загострення хвороби у Лізи почалися проблеми з хребтом: він поступово руйнується та дуже тисне на кістковий мозок. Через це дівчинка змушена весь час перебувати в спеціальному ортопедичному корсеті, не маючи змоги вільно рухатись.Незважаючи на все, у дитини є реальний шанс повернутись до повноцінного життя!
Та величезною перешкодою на шляху до видужання є вартість лікування, яка становить 100-150 тисяч євроПростій українській родині зібрати таку суму просто нереально!Ми, нажаль, живемо ні в Німеччині, ні в Ізраїлі, ні в США, ні в іншій цивілізованій державі, де всі витрати на лікування своїх громадян покриваються за рахунок держбюджету, чи за рахунок медичного страхування.У нашій же країні, ні уряд з купою міністерств та зграєю чиновників, ні інша владна еліта на можуть допомогти нашій дитині, посилаючись на тяжку економічну ситуацію та відсутність коштів для благодійності.Тяжко та страшно усвідомлювати, що доступ до повноцінної діагностики та лікування, якість медичної допомоги, шанси на виживання в повній мірі залежать від того, де ми народилися та живемо.Кажуть, що не в грошах щастя… У випадку батьків Лізоньки – все з точністю, та навпаки! Їх щастя – їх єдина дитина, життя котрої повністю залежить від ГРОШЕЙ!Час спливає невпинно і у дівчинки його вже майже немає!Від щирого серця звертаємось до кожного, хто відвідав цю сторінку –

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!Її життя, її радість, її майбутнє – в руках кожного з Вас!Навіть сама мізерна сума може врятувати дівчинку!

Реквізити для безготівкових переказів у гривнях:Отримувач: Хортюк Сергій ВолодимировичІНПП (замість ЗКПО): 2597718835Рахунок: 2620 7 901675221Банк отримувача: АТ “ОТП Банк” м. Киев, 01033, вул.
Жилянська, 43. МФО: 300528Також можна зробити поповнення карткового рахунку Visa у гривнях або переказати благодійний внесок у доларах США або євро.
З усіма питаннями та пропозиціями телефонуйте:
В Німеччині: +49-15-773-281-398 (батьки Тетяна та Сергій)В Україні: +380-67-538-5102 (Тетяна), +380-95-284-6968 (Анна), +380-67-502-5753 (хрещена мати Ірина)Або пишіть: lisa.kushniruk@gmail.com

Від імені батьків, всіх рідних та близьких дівчинки благаємо не лишатись байдужими!Здоров’я, миру та добра Вам та Вашим родинам!

Відвідайте сайт: Врятувати Лізу!

clipnews