До Дня міста у Перечині відбулися масові спортивні змагання

Розпочалися спортивні ігри з міні-футболу, в якому взяли участь юнаки 1999 року народження. Змагання завершилися з таким результатом: 1-ше місце посіла команда с.Зарічово^ на 2-му місці опинилася команда м.Перечин^ 3-тє місце було присвоєне юнакам с.Тур’я-Ремети. Від міської ради учасники були нагороджені грамотами, медалями та солодощами.

Продовжилися спортивні змагання грою між ветеранами футболу. Боролися учасники за вперше запропонований перехідний кубок м.Перечин серед ветеранів по футболу. Володарем кубку стала команда м.Перечин (капітан команди Тирпак В.В.). Фіналістами стали ветерани с.Тур’я-Ремети. Всі учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними подарунками від міської ради.

Потім відбулася перша гра чемпіонату району з футболу між командами «Карпати» м.Перечин – ФК с.Порошково. Гра закінчилася з рахунком 4:0 на користь гравців з м.Перечин, які не залишили жодного шансу своїм суперникам.

Слід відзначити, що у спортивному залі Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів стартувала гра за першість в Закарпатській області з гандболу серед юнаків 1998-1999 р.н., присвячена Міжнародному дню захисту дітей. У ній взяли участь команди м.Перечин, смт.Великий Березний, м.Хуст, м.Підволочіськ (Тернопільська область) та м.Ківерці (Волинська область).

Перемогу отримала перечинська команда, яка посіла 1-ше місце і була нагороджена кубком, медалями, грамотами від РДА та солодкими подарунками від міської ради.