До 2025 року на Закарпатті площа виноградників збільшиться майже на 70 відсотків

Програму представив заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. Участь в обговоренні проекту взяли голова Спілки приватних виноградарів та виноробів Олександр Ковач, директор Закарпатського інституту агропромислового виробництва Ануш Балян, представники виноробної галузі, фермери, начальники районних управлінь агропромислового розвитку тощо.

Представляючи програму заступник голови ОДА Віктор Феєр констатував, що наразі галузь виноградарства та виноробства працює далеко не на повну потужність. Це пов’язано як із недостатнім фінансуванням з боку держави, так і неефективним використанням земель. Ще одна проблема – ліцензія в півмільйона гривень для здійснення оптової торгівлі вином загнала в глухий кут багатьох виноробів, в першу чергу, дрібних.

– У новій довгостроковій програмі розроблені механізми, які допоможуть відновити галузь. До 2025 року заплановано збільшити площу виноградників майже на 70 відсотків – до 7,5 тисяч гектарів. Необхідно відновлювати славу Закарпаття – краю садів та виноградників, – констатував Віктор Феєр.

Про основні аспекти програми доповідав начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Іван Паук. Він відзначив, що на сьогоднішній день в області площа виноградників становить 4,9 тисяч гектарів. Більше половини – в сільськогосподарських підприємствах. Вирощують виноград в п’яти районах області. Майже половина виноградників віком більше тридцяти років. Понад 50% всіх сортів – це ізабельні сорти та гібриди низької якості. Столові сорти займають всього сім відсотків всіх насаджень. Нині виробники вин через нестачу виноматеріалу змушені завозити його з-за меж області.

Програмою передбачається окрім збільшення площ, зміну структури насаджень. Передбачається перехід виключно на європейські сорти. Технічними червоними сортами планують засадити 25-40 відсотків площ, майже половину – технічними білими сортами. Інше буде віддано під столові сорти. На реалізацію програми заплановано виділити доволі значну суму – майже 342 мільйонів гривень. Це кошти державного та місцевих бюджетів.

До обговорення проекту долучилися й представники виноробної галузі. Так, Олександр Ковач, голова Спілки приватних виноградарів та виноробів, зупинився на проблемах дрібних виробників. Окрім вартості ліцензії, яку не в стані сплатити жоден винороб, це і не можливість проведення атестації дрібнотоварного виробництва. Також приватні винороби згідно діючого законодавства не можуть отримувати державні дотації на посадку винограду.

– Ринок потребує «авторського» вина, яке стає дедалі популярнішим. Також необхідно відроджувати винні підвали, завдяки чому, як показує досвід Угорщини та Словаччини, можна започаткувати непоганий бізнес на селі, – вважає Олександр Ковач. – Нині в області вже розроблено винний туристичний шлях. І він допомагає нам залучити щороку тисячі нових туристів.

Окрім того, чимало пропозицій до проекту програми надійшло і від інших учасників презентації. Зокрема, щодо створення кадастру виноградарства. Всі пропозиції буде узагальнено і включено в проект. Програми розвитку виноградарства і виноробства буде розроблено і в п’яти «винних» районах краю.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації

clipnews