БАЛОГАН ЗАМІСТЬ РАДИ?


Тоді йшлося про дивні заяви кількох депутатів обласної лади, членів фракції “НУ-НС”, які нібито добровільно склали із себе депутатські повноваження. На звільнені депутатські сідала негайно ж вмостилися люди, відомі своєю відданістю не Закарпаттю і не Україні, а виключно мукачівському “Балогану”. Як з’ясувалося невдовзі, ніхто з “добровільних відставників” жодних заяв про складення депутатських мандатів не писав і у відставку іти не збирався. Про це дехто з “ображених” колишніх депутатів Закарпатської облради навіть офіційно заявив до органів прокуратури. Як ми і передбачали, на жаль, наслідків прокурорської перевірки цієї “депутатської афери” ніхто досі не знає. Отож недивно що вже поповзли чутки: “Балоган” щедро заплатив “скривдженим” депутатам, які нібито погодились забрати свої заяви з прокуратури. Правда це, чи вигадка? Невідомо!.. І це також зовсім не дивно, враховуючи той факт, що українська “свобода слова” означає в дійсності свободу хоч говорити, хоч кричати до влади, яка все одно нікого і нічого, окрім шурхоту зелених купюр, не чує і чути не хоче. Особливо у тих випадках, коли йдеться про злочини зграї з Мукачева…


Як відомо, безкарність злочину неодмінно викликає його рецидив. Так сталося і цього разу – у випадку з “депутатськими аферами” братства з Мукачева. Ще не встиг остаточно вщухнути скандал з “добровільними відставками” депутатів, як на світ Божий з’явився ще один документ, сфабрикований на кухні політичних провокацій “балаганного” братства. Називається цей “продукт” вельми пишно: “Звернення депутатів Закарпатської обласної ради з приводу Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України”. Якщо повірити цьому “Зверненню”, то виходить, що наша обласна рада не має на Закарпатті інших проблем, окрім “загрози” з боку російського флоту. Так і написано в цьому документі: “…виклик, серйозна небезпека суверенності й територіальній цілісності нашої держави”. Проти чого, звісно, гнівно протестують депутати нашого обласного “парламенту”.


Ну, що ж… Можливо, в Мукачеві дійсно бояться, що російські есмінці та крейсери не сьогодні-завтра вдеруться до Латориці, висадять десант морських піхотинців і розстріляють “балоганних вождів” під стіною місцевої ратуші? В принципі, це було б справедливо, але подібну “акції.” Варто було б розглядати не як “іноземну агресію”, а як… ВИЗВОЛЬНУ ОПЕРАЦІЮ, яка нарешті позбавила б закарпатців від ярма “Балогану”. Бо в Україні, здається, вже не лишилося сили, яка могла б упоратись з мафією.


Чому такий песимізм? А звідки взятися оптимізму, якщо роками всі афери нахабної зграї з Мукачева залишаються без найменшого покарання. Так було раніше, так це триває і нині. Адже цього “Звернення”, яке ми вам щойно процитували, обласні депутати, підписані під його текстом, навіть в очі не бачили! Більше того, дехто із цих “підписантів” розповідає, що навіть сам голова обласної ради Михайло Кічковський їм говорив, що також НЕ ПІДПИСУВАВ жодного подібного тексту. Більше того, навесні текст подібного “Звернення” дійсно був запропонований головою фракції “НУ-ГС” (читайте “ЄЦ”) Іваном Балогою до розгляду на сесії облради. Але депутати майже одностайно проголосували проти цього, отож питання про “Звернення” не було навіть включено до порядку денного сесії. А нині – маєте, прошу пана!.. І, що характерно, текст цього провокаційного “Звернення” був спочатку надрукований не в офіційній газеті “Новини Закарпаття”, а у мукачівській новинці “Старий Замок”, яка з усіма її нутрощами належить саме клану Балог. Отож і не дивно, що сьогодні навіть ті депутати, чиїх прізвищ немає під “Зверненням”, впевнено заявляють: це “Звернення” – чергова фальшивка клану Балог, які звично продовжують фабрикувати від імені покірної їм облради будь які документи та рішення, вигідні лише зграї з Мукачева. Так сталося, наприклад, з пере порядкуванням Управління майном області, яке раніше було структурним підрозділом Закарпатської обласної державної адміністрації. Але після того, як останній з Балог вимушений був залишити зручну посаду в ОДА, Управління майном терміново пере порядкували обласній раді, де вплив Балог ще анітрохи не зменшився. Отож “балаганний” дерибан Закарпаття як тривав, такі триває І кінця цьому беззаконню не видно. Хіба, що Чорноморський флот виручить?..


clipnews