18 червня в Ужгороді відбудуться “Олімпійські дні бігу»

Закарпатське відділення НОК України сьогодні – одне з кращих в Україні. Представники з різних видів спорту нашого краю входять до збірних команд України, де перебувають на провідних ролях. Робота Закарпатського відділення НОК України та заходи, які проводяться під його егідою, відзначаються хорошою організацією й масовістю, про що неодноразово відмічалося в постановах НОК України.

На порядок денний засідання було винесено важливі питання життєдіяльності Закарпатського відділення НОК України. Про підготовку до «Олімпійського дня бігу» виступили голова обласного відділення Іван Риляк, голова прес-служби Василь Гаджега та голова комітету ветеранів спорту Юрій Захаров. З інформацією про проведену роботу комісією обласного відділення НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда Олімпійського руху» за минулий рік та підготовку матеріалів до нового конкурсу розповів Василь Гаджега. На питаннях про підготовку та проведення І міжнародного Карпатського Єврорегіону та сусідніх з Україною країн, у яких візьмуть участь представники Болгарії, Росії, Білорусі, Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Чехії (проведення якого заплановане в Ужгороді на вересень 2010 року за участі президента НОК України Сергія Бубки), присутніх інформували Іван Риляк, Василь Гаджега, Петро Скунзяк.

В обговоренні питань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Ярослав Свида, заступник голови ФСТ «Динамо» України в Закарпатській області Михайло Пантьо, директор ДЮСШ №1 Анатолій Коломоєць, декан факультету фізичного виховання та реабілітації УжНУ Валерій Товт, головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський, редактор телепрограми «Спортивний сектор», викладач відділення журналістики УжНУ Володимир Тарасюк, голова комітету ветеранів спорту області Юрій Захаров, член Виконкому обласного відділення НОК України Олександр Зінов’єв.

На засіданні Виконкому були створені оргкомітети з проведення «Олімпійського дня бігу», I міжнародного спортивного форуму Олімпійських комітетів країн Карпатського Єврорегіону, а також країн-сусідів Росії, Білорусі та Болгарії.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в «Олімпійському дні бігу», який відбудеться 18 червня об 11 годині у Боздоському парку.

“Спорт-тайм”

clipnews