Закарпатський "Укртелеком" назвав переможців першого етапу "внутрішнього" огляду-конкурсу

Як повідомили у Територіальному управлінні Держгірпромнагляду по Закарпатській області, огляд-конкурс покликаний забезпечити готовність членів колективу до робіт на лініях зв’язку та радіофікації, підвищення їх професійної майстерності, дотримання вимог культури та безпеки виробництва й охорони праці, поширення передових методів механізації трудомістких робіт.

– Переможцями серед аварійно-відновлювальних та ремонтно-будівельних бригад стали три колективи, – резюмувала проведену роботу начальник служби охорони праці ВАТ «Укртелеком» Вікторія Нога. – Це відповідно бригади електромонтерів Ужгородського ЦТП, Мукачівського ЦТП №7 та Берегівського ЦТП №1. Колективи отримали грамоти та грошові премії. Заохочувальними винагородами відзначені також працівники Виноградівського ЦТП №3 та Тячівського ЦТП №11. Кращими ж серед дільничних електромонтерів оргкомітет з проведення огляду-конкурсу визнав Івана Шиповича зі Свалявського ЦТП №10, Юрія Пазину з Міжгірського ЦТП№6 та Олександра Турдая з Хустського ЦТП№12. Заохочувальні премії отримали Іван Борбіль та В’ячеслав Ковчун відповідно з Воловецького ЦТП №4 та Перечинського ЦТП №8.

За словами Вікторії Ноги, в порівнянні з оглядами-конкурсами минулих років значно покращилося забезпечення працівників якісним спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального та колективного захисту, що, без сумніву, позитивно позначиться на зменшенні кількості ризиків у сфері безпеки виробництва та охорони праці.

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області

admin