Закарпатський ФК “Мукачево” очолив новий тренер — Олександр Когутич

На початку другого тайму пістрялівці провели кілька «метеоритних» атак. Спочатку на правому фланзі вивели на ударну позицію півзахисника Генріха Мкртичана. Останній бив в правий кут та воротар Мирослав Лютнянський у стрибку забрав м’яч. А через дві хвилини гості вивели віч-на-віч з воротарем форварда Василя Якиму, та після його удару шкіряний просвистів поруч з лівою стійкою. Та на 51-й хвилині Якима все ж досяг свого. Опинившись у чужій штрафній, він замкнув простріл з лівого флангу, влучив в праву шістку і відкрив рахунок. Мукачівці відповіли на 72-й хвилині. Верхову передачу з правого флангу Сергія Кундрика замкнув форвард Володимир Бабич, який головою поклав м’яч точно в ліву дев’ятку і зрівняв рахунок. На 77-хвилині навіс з кутового Віктора Ряшка замикав Андрій Герц. Останній поцілив в ліву девятку, та Роберт Феєш у карколомному стрибку відбив м’яч смугастого. На 83-й хвилині захисник гостей Михайло Калій збив з ніг у власній штрафній Сергія Кундрика, за що рефері призначив пенальті. Сам постраждалий з точки бив в правий кут, та Роберт Феєш вгадав напрямок польоту м’яча і зберіг для своєї команди бойову нічию – 1:1.

А в неділю гравці ФК «Мукачево» завітали до селища Вишково, де провела гру 5 туру проти місцевого футбольного клубу. Вже на 4-й хвилині вишківці біля власної штрафної збили капітана мукачівців Василя Варгу. Сам потерпілий з точки вистілив в ліву шістку і відкрив рахунок у грі. На 36-й хвилині гості вивели віч-на-віч з воротарем Василем Русином Володимира Бабича, та після його удару шкіряний пройшов в сантиметрах від правої стійки. Через три хвилини форвард Михайло Трухан замкнув передачу з правого флангу Володимира Бабича і пробив в правий кут, та Василь Русин ліквідував небезпеку. На 65-й хвилині господарі вивели на ударну позицію форварда Андрія Малика, який вистрілив в ліву дев’ятку, та Мирослав Лютнянський у стрибку забрав м’яча до рук. Через дві хвилини мукачівці вивели віч-на-віч з воротарем Михайла Трухана, який цілив в кут, та воротар знову був на висоті. На 70-й хвилині господарі виводили віч-на-віч з воротарем Андрія Малика, та Мирослав Лютнянський кинувся в ноги і не дав йому пробити. На 79-й хвилині невтомний правий крайній ФК «Мукачево» Василь Вах, отримавши м’яч на фланзі середнім пасом знайшов на лінії штрафної Володимира Бабича. Останній фінтами розкидав захисників, пробив по центру під воротарем і встановив остаточний рахунок 2:0 на користь команди тренера Олександра Когутича, який з приставкою «в.о.» замінив на тренерському місткові Вахтанга Карібова. Адже так невдало «Мукачево» давно не розпочинало сезон, а від багаторазового чемпіона Закарпаття і володаря Кубка області чекають тільки високих місць. До речі, в останніх матчах мукачівці грають у нових футболках з емблемою «Барви». Молодіжний склад ФК «Мукачево» переміг пістрялівців 3:0 і розписав мирову з ФК «Вишково» 1:1.

Решта результатів 4-5 турів: «Берегвідейк» – «Ялинка» – 3:1 (юнаки – 5:0)^ «Боржава» – «Середнє» – 0:3 (1:4)^ «Ф.Медвідя» – «Говерла» – 1:0 (1:2)^ «Севлюш» – «Бужора» – 5:0 (4:0)^ «Поляна» – «Вишково» – 2:0 (3:0)^ «Карпати» – «Верховина» – 1:0 (2:1)^ «Верховина» – «Берегвідейк» – 0:1 (0:2)^ «Середнє» – «Карпати» – 4:0 (6:1)^ «Ялинка» – «Севлюш» – 1:1 (3:1)^ «Говерла» –«Поляна» – 1:3 (2:1).

Перше місце як і раніше утримують берегівчани з 15 очками. Другі з таким же доробком середнячці. Треті новодавидківці, у яких 9 очок і гра в запасі. Мукачівці з 7 очками четверті. Мукачівські юнаки з доробком у 8 пунктів також четверті.

Євген Свищо, “Мукачівська ратуша”

clipnews