Закарпатська ДПА оголосила конкурс на кращий “податковий” лозунг-заклик

Нині громадська думка має надзвичайний вплив на протікання суспільних процесів. Від взаєморозуміння між податківцями та їх партнерами, платниками податків, значною мірою залежить підвищення рівня податкової культури населення та активізація добровільної та в повному обсязі сплати податків.


Саме тому основна мета конкурсу – за допомогою представників підприємництва у формі влучних слоганів або лозунгів визначити основні принципи співіснування влади і бізнесу задля виконання спільного з платниками завдання: наповнювати бюджет і сприяти розвитку економіки держави, що, зрештою, означатиме покращення добробуту співвітчизників.


Вимоги: лозунг-заклик має бути обсягом не більше 2 рядків у віршованій або довільній формі українською мовою. Заклики можуть стосуватися і окремих категорій платників (наприклад, фізичних осіб-торгівців на ринках, приватних підприємців, юридичних осіб, за видами діяльності – лісоторгівля, туристичні послуги, транспортні перевезення, готельно-ресторанний бізнес, санаторно-курортної галузі).


Тематика: лозунги мають стосуватися упередження фактів використання схем ухилення від оподаткування, схем мінімізації платежів, контрабанди та незаконного обігу підакцизних товарів, заклик до легалізації заробітної плати та належної реєстрації найманої робочої сили,


Участь у конкурсі можуть брати громадяни (незалежно від віку) та суб’єкти підприємницької діяльності як фізичні, так і юридичні особи.


Пропозиції надсилати до 1 червня 2010 року в електронному вигляді на поштову скриньку ДПА у Закарпатській області mrr@zak.sta.gov.ua або у паперовому вигляді за адресою м.Ужгород, вул.Волошина, 52.


Переможці (перші 3 місця) будуть відзначені цінними призами.


ДПА у Закарпатській області

clipnews