За “політику” з Хустського університету “Україна” виключили 36 активістів “Сокола”

Не є таємницею, що молоді соколята займають активну українську громадську позицію, беруть участь у відновленні сокільського руху на Закарпатті, святкуванні українських національних свят, ведуть широку просвітницьку роботу серед молоді краю. Закарпатська МГО «Сокіл» також неодноразово брала участь у відновленні історичної справедливості, а саме долучалася до пошуків останків Карпатських Січовиків розстріляних окупантами на Верецькому перевалі у 1939р., та відновленню пам’ятників наших Героїв.


На жаль на 20-му році незалежності, ті хто вболівають за долю України й надалі зазнають репресій з боку влади та освітянського керівництва. Молодим свідомим українцям забороняють обирати собі майбутнє, ставлять «на коліна» користуючись своїми посадами.


У зв’язку з цим Закарпатська МГО «Сокіл» заявляє, що не залишить без уваги подібні дії проти своїх активістів. У випадку продовження тиску на студентів чи виключення їх через свідому українську позицію, розпочнуться масові акції протесту від стінами тих навчальних закладів, керівництво яких займає свідому антиукраїнську позицію, порушує права громадян та студентів на кшталт свого очільника міністра освіти і науки українофоба Діми Табачніка.


Мукачево.net

clipnews