З початку року у ДТП з вини дітей не загинуло жодної дитини!..


Для того, щоб дітям нагадати про існування цих самих правил, Державтоінспекція Закарпаття проводить профілактичні заходи під назвою «Єдині уроки», розраховані на випускників початкових шкіл (4-ті класи) та дошкільнят. Заняття проводяться у формі гри. Перед початком залучені до дійства ЮІРівці (юні інспектори руху) ознайомлюють дітей із дорожніми знаками – показують невеличку сценку із використанням знаків на дорогах та про кожний з них розповідають маленький віршик, який легко запам’ятати. Далі дітям пропонується самим згадати все, що вони знають про правила поведінки на дорогах. Приємно спостерігати, коли малеча наввипередки починає розповідати віршики про світлофори, правила переходу дороги, небезпеку гри біля проїжджої частини тощо. Переконавшись у наявності знань теорії, можна переходити до практики.


До проведення таких занять завжди залучається регулювальник – «справжній міліціонер». Його присутність додає дошкільнятам відчуття, що вони роблять надзвичайно серйозну справу. Дітлахи розділяються на групи: пішоходи, машини, автобуси тощо. Повчальна гра розпочинається, а грамотно розібратися із дорожніми знаками та жестами регулювальника допомагають ЮІРівці.


Проводити такого роду заняття є корисною, приємною та вдячною справою. А вдячність проявляється в нулях у аналітичній довідці про ДТП з дітьми.


ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області

clipnews