З нагоди Міжнародного дня захисту дитини

1 червня весь світ відзначатиме Міжнародний день захисту дитини, що є одним з найстарших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. А вже наступного року було вперше проведено заходи з нагоди свята, до яких долучилася й Організація Об’єднаний Націй (ООН), оголосивши захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Цього року Ужгородський міськвиконком, КП ЖРЕР №5, Закарпатське обласне відділення «А-Банку» та кінокомплекс «Доміон» проведуть ряд акцій присвячених даному святу.

Зокрема, у кінокомплексі «Доміон» будуть проводитися безкоштовні кіносеанси для дітей. У суботу та неділю, 22 та 23 травня, діти матимуть змогу відвідати безкоштовний кіносеанс у кінокомплексі «Доміон» і переглянути стрічку «Залізна людина – 2», що наразі посідає провідні позиції у кінопрокаті в країнах Європи та СНД.

Початок кіносеансів о 12:00.

Адреса кінокомплексу «Доміон»: м. Ужгород, вул. Минайська, 40.

Телефон: (03122) 2-25-43

Крім того, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дитини «А-Банком» започатковано конкурс дитячого малюнку «Мій сусід А-Банк», підсумки якого буде підведено під час урочистих заходів з нагоди свята 1 червня 2010 року.

Конкурс триватиме до 25 травня, усі діти, хто має хист до малювання може залишити свій малюнок в одному з відділень банку в м. Ужгород або завернутися за телефоном 63-03-03.

admin