Володимир Кличко: Мені папараці не заважають

Після бою з Чагаєвим Ви не сказали про отриману травму, а пізніше з’ясувалося, що Ви перенесли непросту операцію. Тому відразу питання: з Чемберсом все пройшло добре?

– Зі здоров’ям все гаразд. Після травми в бою з Чагаєвим я повністю відновився. Про це свідчить моя перемога над Чемберсом.

– Поєдинок з Чагаєвим Ви самі назвали нудним і обіцяли наступний поєдинок зробити більш видовищним. Що ж, нокаут на останніх секундах бою з Чемберсом вийшов дуже вражаючим.

– Проти Чагаєва я вже в другому раунді отримав травму і не міг проводити поєдинок так, як мені хотілося. Хоча і цього виявилося досить, щоб секунданти Чагаєва зняли його після дев’ятого раунду… Бій з Чемберсом був для мене дуже цікавим. До цього американець добре показав себе проти ще більш високого і масивного боксера, ніж я, – Олександра Димитренка, який до того моменту не мав поразок.

Проти мене Чемберс діяв саме так, як ми припускали з тренером Еммануелем Стюардом. Після третього-четвертого раунду Чемберс відмовився від своєї стратегії – він просто не знав, що робити. Подальші його дії звелися до тотального захисту та уникнення найменшого ризику при обміні ударами. При цьому він був дуже швидким, набагато швидшим за мене. Доводилося вгадувати, де буде перебувати суперник, куди потрібно наносити удари.

– З таким захистом Чемберса ефектної точки могло і не вийти …

– Починаючи з дев’ятого раунду я вже не звертав уваги на свої кондиції і просто ганявся за Чемберсом, щоб завдати вирішального удару. На це йшло багато сил. І Стюард після 11-го раунду не стримався: Що ти робиш? Ти повинен його нокаутувати, а то буде так, як з Ібрагімовим. Для мене такі слова тренера стали несподіванкою. Відреагував у тому ж стилі: Еммануель, розслабся. А я чим займаюся.

-Нокаут прийшов несподівано?

– Він не був запланований на конкретний момент. Я не дивився на годинник і не казав собі: ось зараз час закінчувати. Але виходячи з перебігу бою, нокаут був закономірністю.

– WBC призначила бій Валуєва і Соліса за статус претендента на пояс Віталія. Брата такий розклад влаштовує?

– Помилка Валуєва полягала в підписанні контракту з Доном Кінгом. Російський боксер не вирішує нічого. Що Дон Кінг зробить, якщо Валуєв виграє, знає тільки його промоутер. А Валуєв цілком може і програти …

– День народження Ви відзначили в Японії, куди давно мріяли поїхати. Як враження?

– Дуже багато чому здивувався. Думав, що німці – дуже організовані і пунктуальні. Але японці .. А ще вони не говорять жодною іншою мовою, крім японської. Вивіски з англійським перекладом є тільки в центрі міста. А так, все в ієрогліфах. Якщо в метро потрапив, то розібратися неможливо …

– Ви їздили в японському метро?

– Так, мені цікаво було. Чи пізнавали мене? Так, ми ж транслюємо наші поєдинки і в Японії.

– Чим ще здивували японці?


– Вони не вміють говорити ні. Завжди тільки хай – так тобто. Потрапили ми до одного веселого таксиста. Кажу: Парк Хайят Готель. Він: Хай. Їдемо, їдемо … Щось довго. Знову кажу: Парк Хайят Готель. І показую, мовляв, спати хочеться, давайте швидше. Він знову: Хай. Знову їдемо, їдемо … Поки не поміняли таксиста, в готель не потрапили.

– Ви кажете, вас впізнавали в Японії. А нещодавно писали, що братів Кличків плутають в Америці …

– Це були слова Росса Грінберга, президента спортивного мовлення телеканалу HBO. Ще він колись сказав, що телеканал покаже бій з Кличком, тому що його суперник Девід Хей виглядає, як Ленні Кравітц. А Чагаєв так не виглядає, тому його не покажемо … Але нас справді досі плутають. Залежить це не від країни, а від конкретних людей.

– В останні півроку Ви регулярно стаєте жертвою папараці. Як реагуєте, побачивши свої фото в Інтернеті і жовтій пресі?

– Мені папараці не заважають. У мене не було негативного досвіду спілкування з ними. Я не роблю нічого такого, щоб потім було соромно за фотографії. Щоб спокійно провести час і не потрапити в об’єктив, на планеті є достатньо місць.

– Але ви стежите, що про Вас пишуть у газетах, Інтернеті?

– Коли мені було 14 років, в одній газеті вийшла стаття про мене з фотографією. Вона досі зберігається в сімейному архіві. Тоді я дуже пишався, перечитував її сто разів. Якийсь час було дуже цікаво, що про мене пишуть в пресі. Зараз я розумію, що час – дорогоцінне, його хочеться присвятити собі, роботі, захопленням. Зараз я не стежу за публікаціями. Якщо є необхідність, прес-служба робить мені добірку статей.

– На одному з гала-вечорів у Німеччині ви вперше вийшли у світ зі своєю подругою Хайден …

– Взагалі-то її звуть Хейден … Ми пішли на мюзикл. Я і Хейден відчували себе трохи ніяково від такої пильної уваги до себе. Ми спеціально трохи запізнилися, щоб вся преса вже пішла в зал. Але розрахунок не спрацював. Ми все-таки опинилися в центрі уваги фото- і телекамер.

– Наскільки серйозні стосунки у вас з Хейден? Про весілля думаєте?

– Скажімо так: стосунки є. Крапка.

– Чому ви не взяли Хейден із собою до Києва? Може, її налякало недавнє побоїще в Раді?

– Бажання побачити Україну в неї є, вона мріє сюди потрапити. Така можливість у Хейден буде. А з приводу того, що її може налякати … Думаю, Хейден нічого боятися, коли я поруч.

Нагадаємо, Володимир Кличко в квітні розмістив в Інтернеті ролик з відеозверненням до Девіда Хея, в якому викликав британського боксера на бій. Відповіді поки не було.

Відголос.сом

admin