Весняний полонинський хід відбувся у закарпатському Дубовому

Вітаючи учасників свята, Віктор Іванович, зокрема, відзначив, що за останні 7 років в області намітилась тенденція до стабілізації розвитку вівчарства. Нині, за словами заступника голови облдержадміністрації, в краї утримується 169 тис. голів овець та кіз, в тому числі на Тячівщині – 41 тис. голів овець та кіз.

– Обласна державна адміністрація вживає заходи з відродження в краї племінного вівчарства, – наголосив Віктор Феєр.

Так, на Закарпатті є 13 господарств, що мають статус племінного. Для збільшення чисельності поголів’я овець, обсягів виробництва вовни, затверджено обласну програму розвитку та підтримки тваринництва та птахівництва на 2007 – 2009 роки. На її реалізацію протягом 2007 – 2009 років з обласного бюджету було виділено 588 тис. грн.

Також заступник голови облдержадміністрації згадав і тих, що докладають максимум зусиль для розвитку вівчарства на Тячівщині, й висловив сподівання, що завдяки таким людям вдасться відродити галузь.
Відтак заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр та голова райдержадміністрації Михайло Шелевер урочисто запалили ватру.

Свято продовжилось виступами троїстих музик, учасників художньої самодіяльності. Охочі також мали змогу оглянути виставку робіт народних умільців, посмакувати бринзою, сиром та іншими вівчарськими делікатесами, взяти участь у конкурсах та іграх.

admin