В УжНУ відсвяткували «День Архімеда»

Декан факультету професор Лазур В.Ю. привітав студентів і викладачів з професійним святом, побажав успіхів у нелегкій праці фізика. Студентка 4-го курсу Марина Дрогобецька подарувала глядачам новий хіт, який зустріли гарячими оплесками. Власні номери з жартами та смішними мініатюрами представили студенти 1, 2 та 3 курсів.


Веселий жарт про футбол між викладачами університету прочитав студент 2-го курсу Олександр Павлюк. Вдало виступила команда КВК «Дует паранормальних» з мініатюрою «Новини».

На «День Архімеда» до УжНУ традиційно завітали гості з інших міст України: чемпіони Рівненської Ліги КВК команда «Аварія» м.Рівне, котрі відразу з фестивалю у Сочі приїхали до Ужгороду^ резиденти «Камеді клаб Україна», команда КВК «Хмельчонкі» (м.Хмельницьк), котрі вже стали традиційними гостями нашого свята^ чемпіони Закарпатської Ліги КВК команда «От фонаря» (м.Ужгород)^ танцювальний колектив «Dance Family Spirit» з Полтави. Ще одним гостем з Полтави був реп-гурт «Резонанс», який зігрів всіх присутніх піснею «Сонце».

Ведучими концерту були колишня випускниця фізичного факультету Неля Прокопець та студент 2-го курсу Олександр Олень.

М. Блецкан,
громадський декан
фізичного факультету

admin