В Ужгороді співпраця міліції та внутрішніх військ приносить вагомі результати

Нещодавно також пройшли такі заходи, під час яких аналізувалася робота військовиків за квітень за всіма напрямами. А це і бойова підготовка, і конвоювання підсудних, і охорона громадського порядку. Розглядаються також стан виховної роботи та військової дисципліни, питання, пов’язані з тиловим забезпеченням тощо. Словом, звітуються всі керівники та накреслюються завдання на наступний місяць.

Отож у світлиці батальйону зібрався весь особовий склад. Цього разу дещо незвичним було те, що, окрім керівництва батальйону, у заході взяв участь начальник Ужгородського міськуправління міліції Іван Цьока. І недарма, адже саме військовослужбовці допомагають охороняти громадський порядок в обласному центрі. У квітні «вевешники» добре спрацювали в цьому напрямі, що не залишилося поза увагою керівництва ужгородської міліції. У своєму виступі Іван Степанович визначив основні пріоритети їхньої співпраці на майбутнє – результати, насамперед, повинні відчути жителі міста. А ще полковник міліції своїм наказом заохотив кількох військовослужбовців, які безпосередньо заступають на охорону громадського порядку, нагородивши їх грамотами та грошовими преміями. Серед кращих: старший лейтенант Микола Комарницький, прапорщики Володимир Тимощук та Юрій Дзямко, старший сержант Володимир Воробель, сержант Валерій Корчинський.

– Приємно, що начальник ужгородської міліції побував у нас, – зауважує командир батальйону Анатолій Бірук. – Якщо попередні керівники бували у нас хіба що на свята, то Іван Степанович навідався, так би мовити, і в будні. А заохочення повинні тільки позитивно вплинути на виконання поставлених пере нами завдань.

Олександр ГЛУЩЕНКО, заступник командира Ужгородського батальйону внутрішніх справ

admin