В Ужгороді прийнято бюджет на 2010 рік

Так, дохідна частина бюджету складає 310 млн. 328 тис. 200 грн. З них на освіту передбачено 108 млн. 712 тис. 800 грн., на охорону здоровя – 64 млн. 250 тисяч. 400 грн.

«Якщо роздати гроші на зарплату та енергоносії, то бюджету як такого фактично нема», – сказав Сергій Ратушняк. «Три школи – це 12 млн. грн., а на весь благоустрій – 3 млн».

Міський голова зазначив: «На тверде покриття дороги (не європейського зразка), нам потрібно 220 млн., а ми маємо 3 млн. 800 тисяч грн., що утворюються з податків на транспорт наших гордян – це мізер, адже тільки ремонт 820 метрів вул. І.Франка обійшовся в 1,5 млн гривень».

Сподіваємось, що в поточному році Ужгородці отримають гроші з обласного бюджету, адже навіть поверхневий аналіз доводить, що гроші в нас крали на користь барвистої структури. Зараз мукачівську братву потрохи відсторонять від деребану обласного бюджету, і на негайні потреби міста де живе 80 відсотків депутатів обласної ради будуть спрямовані кошти.

Щодо контейнерів для сміття. Потрібно – 6000 (за європейськими нормами). Маємо 600, в бюджеті на цей рік заклали гроші на придбання ще 200 шт. (вартість одного оцинкованого контейнера з кришкою становить 500 грн).

В свою чергу, міська влада звернулася до Ужгородської районної ради закупити 70 контейнерів, з яких по 10 встановити перед кожним заїздом до обласного центру. Зараз можна констатувати той факт, що: «Ми вивозимо та утилізуємо сміття з усього Ужгородського району. Придбайте хоча б по 10 контейнерів щоби поставити їх при заїзді до Ужгорода. Адже сміття з усього району скидаєься в наші смітники» – підкреслив міський голова.

admin