В Ужгороді обирали національну платформу "Їжа для життя"

Основна мета заходу – ознайомлення представників освітніх установ, науково-дослідних інститутів, малого та середнього бізнесу, політичних інституцій та окремих науковців і підприємців із діючими європейськими програмами та підтримка діяльності, спрямованої на створення та офіційне проголошення в Україні національної технологічної платформи “Їжа для життя”. Подібні національні платформи нині діють або знаходяться у стадії становлення уже в 35 країнах Європи і служать ефективним каналом у підтримці наукових та технологічних досліджень та забезпечення зв’язку на національному та міжнародному рівні, сприяють фінансуванню наукових проектів з зазначеної тематики досліджень.

В роботі семінару прийняли участь провідні спеціалісти наукових установ, представники органів влади, бізнесових та інноваційних структур України та зарубіжжя, зокрема Московського державного університету прикладної біотехнології, Іспанської Федерації “Продукти харчув ання і напої”, Орхуського університету/Данія, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Науково-дослідного інституту зерна і харчових продуктів, Інституту мікробіології і вірусології НАК, Національного університету харчових технологій, Одеського національного університету ім. І.Мечникова, Харківського державного технічного університету харчування і торгівлі, Всеукраїнської незалежної профспілки фермерів та приватних землевласників, Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, Закарпатського обласного управління захисту прав споживачів та ін.

Учасників форуму привітали радник голови обласної ради Іван Діус, перший заступник начальника головного управління агропромислового розвитку ОДА Степан Нодь та проректор з наукової роботи УжНУ Ігор Студеняк.

В ході семінару з доповіддю “Забруднення води і ґрунтів, харчовий ланцюг” виступила завідувач структурним підрозділом Державної екологічної інспекції в Закарпатській області О.Фенцик. Також розглянуто засоби підвищення міжнародного наукового та технологічного співробітництва, досвід європейських країн, зокрема Іспанії та Данії, щодо підтримки наукових досліджень і технологій з розвитку харчової промисловості та сільського господарства, презентації успішних програм та проектів із зазначеної тематики тощо.

admin