Ужгород святкує День Перемоги

Квіти поклали й до пам’ятника “Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни”, що на площі Кирила і Мефодія в Ужгороді.

Основне ж дійство традиційно пройшло на Пагорбі Слави. Там за участі ветеранів війни, керівників області, краян відбувся мітинг-реквієм. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять тих воїнів, які полягли в боях. Свідкам подій 65-річної давнини дякували за мужність та Перемогу. Нинішньому й прийдешнім поколінням учасники мітингу бажали миру, спокою та добра…

Своїми спогадами про бойове минуле на мітингу ділилися голова ради організації ветеранів України в області Іван Бігунець та голова обласної організації “Товариство добровольців Закарпаття – учасників війни” Іван Данилик. Відтак, учасники мітингу поклали квіти до Вічного вогню.

“Гриміли гучніше гармат приймачі На радість усій Батьківщині: Прийшла Перемога!”, – звучало над Пагорбом Слави.

По закінченні урочистостей в амфітеатрі, що в обласному центрі, для ветеранів було розгорнуто польову кухню, де їх пригощали солдатською кашею. Разом з визволителями келих підняв і керівник краю. Вітаючи ветеранів, Олександр Ледида сказав:

– Хочу висловити безмежну подяку тим, хто боровся на фронтах Великої Вітчизняної Війни, виніс роки окупації, піднімав країну з руїн. Своєю хоробрістю Ви довели всьому світу: Україна ніколи не скориться загарбникам! Доземний Вам уклін!

Після обіду розпочався святковий концерт за участі художніх колективів області та народного артиста України І.Поповича, присвячений 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Урочистості з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років відбулися в усіх районах та містах області.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА

admin