УЄФА оголосив тендер щодо програм гостинності Євро-2012

Чемпіонат Європи з футболу – один з трьох найбільш масштабних спортивних заходів у світі.

Успішно реалізувавши корпоративну програму гостинності під час ЄВРО-2008, УЄФА за допомогою своєї дочірньої структури UEFA Events SA запропонує корпоративним гостям ЄВРО-2012, фінальна частина котрого пройде в Україні та Польщі, нову програму гостинності найвищого ґатунку.

Тож, UEFA Events запрошує компанії, котрі мають великий міжнародний досвід продажів корпоративних програм гостинності та бажають запропонувати свої послуги у контексті ЄВРО-2012, завантажити запрошення на участь у тендері (ITT) із офіційного сайту ЄВРО.

ITT-запрошення буде доступним з 10:00 понеділка, 10 травня, до 18:00 п’ятниці, 21 травня.

УЄФА розглядатиме пропозиції лише від компаній, що мають належний досвід, відповідні фінансові та кадрові ресурси, які відповідають вимогам програми.

Матчі ЄВРО-2012 проходитимуть в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року. Шістнадцять збірних – дві, що представляють приймаючі країни, плюс 14, які подолають сито відбору – візьмуть участь у тірнірі. Жеребкування фінальної частини відбудеться 5 грудня 2011 року.

UEFA Events SA – це дочірня компанія, що була створена та повністю належить УЄФА. До її обов’язків входить управління комерційними та організаційними справами Європейського футбольного союзу. Крім того вона відповідальна за отримання прибутку від спонсорських, маркетингових угод та програм гостинності, які стосуються всіх змагань на рівні національних збірних, а також за ведення справ з комерційними партнерами.

Джерело: http://uefa.com

admin