У Мукачеві 39 успішних жінок поділилися секретами своїх досягнень

Як повідомила cпеціаліст Мукачівського МЦЗ Іванна Печкевич, зі вступним словом перед запрошеними виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Гуменюк, яка розповіла про ринок праці міста, про послуги, які надає служба зайнятості, можливості та ризики працевлаштування за кордоном. Також звернула увагу на те, що надійним помічником і порадником для жінок, які бажають бути успішними, знайти роботу відповідно до професійних інтересів та уподобань, є служба зайнятості.


Учасники семінару активно обмінювались думками щодо набуття впевненості у власних силах, підвищення рівня самооцінки та пошуку оптимальних моделей поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.


Про свій шлях до підприємництва розповіла мати трьох дітей Олена Луцо, яка зуміла реалізувати себе, як особистість – започаткувати власну справу і одночасно виховувати трьох дітей. Перед учасниками семінару виступили: бізнес-леді Наталя Фаринич та Вікторія Ярова, які поділились власним досвідом у нелегкій підприємницькій діяльності. У семінарі взяли участь: спеціаліст управління соціального захисту населення Надія Туряниця, Віра Бабій, яка була відзначена нагородою за виховання семи дітей Президентом України.


Підбиваючи підсумки заходу, бачимо, що серед керівників у великому промисловому бізнесі жіночі обличчя поки що бачимо швидше як виняток. Однак сподіваємось, що ця зустріч додасть впевненості жінкам реалізувати себе у професійній діяльності.

clipnews