У ДТП НА ЗАКАРПАТТІ НЕ ЗАГИНУЛО ЦЬОГОРІЧ ЖОДНОЇ ДИТИНИ

Цьогоріч увагу звернено на випускників початкових класів та дошкільнят. Правда, результати будуть відчутними лише через кілька років, коли малеча виросте, відмовиться від допомоги дорослих у «спілкуванні» з вулицею, ставши повноправним учасником дорожнього руху. На це і розраховують «даішники». Проводяться ці заходи для максимального зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участі дітей.



Заняття відбуваються у формі гри, до них залучаються і юні інспектори руху. Вони ознайомлять дітей з дорожніми знаками, розігруючи невеличку сценку з їх використанням, декламуючи вірші, які легко запамятовуються. Далі дітям пропонується самим згадати все, що вони знають про правила поведінки на дорогах. Приємно, що малеча наввипередки починає пригадувати поетичні рядки, повязані із темою дорожнього руху.



У заняттях завжди бере участь регулювальник. Його присутність додає дошкільнятам відчуття, що вони роблять надзвичайно серйозну справу.


Такі уроки – корисна, цікава та вдячна справа. І їх ефективність очевидна. Вона відображена у статистиці ДТП, що сталися за участі неповнолітніх. Цьогоріч у автопригодах на території краю не загинуло жодної дитини.



Анна ТРОФІМЧУК,


ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області

clipnews