У червні в Ужгороді відбудеться євроконференція з екології Карпат

Для України, як і для інших держав Карпатського регіону, збереження навколишнього середовища має доленосне значення, — переконаний член делегації України в Конгресі, голова обласної ради Ігор Олійник.

Для п’яти країн, що входять до Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон», а це Угорщина, Польща, Румунія, Словаччина і Україна, відкриваються перспективи дієвої участі органів місцевого самоврядування різних рівнів у програмах транскордонної співпраці, розрахованих до 2013 року.
Під час перебування на Прикарпатті офіційної делегації Марамурешського повіту Ігор Олійник запросив сусідів з Румунії підтримати майбутню резолюцію Конгресу щодо екології Карпатського єврорегіону:

Карпатський єврорегіон утворений у 1993 році, охоплює територію майже в 133 тис. кв. км, з населенням 14 млн. чоловік. Пріоритети його функціонування: розвиток транспортного зв’язку^ вирішення проблем інфраструктури, туризму^ створення сучасної функціональної економіки^ розширення європейського та атлантичного співробітництва.

Івано-Франківська ОДТРК

admin