Торік ЗАТ “Єврокар” зменшив сплату ПДВ до бюджету на 66 млн.грн.

У понеділок, 17 травня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида разом з головою ДПА в Закарпатській області Василем Іванчо зустрілися з добросовісними платниками податків краю. Під час зустрічі присутні обговорили питання співпраці влади, податкової та бізнесу задля покращення наповнення бюджету області.

Про це повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації

Бюджетоутворюючими підприємствами області забезпечено більше 35 відсотків усіх надходжень до податку на прибуток у 2009 році.

– Зокрема, хотілося б відзначити найсумлінніших платників податку. Щороку вони сплачують десятки мільйонів гривень до бюджету області. Це ВАТ “Закарпаттяобленерго” – 23,8 млн.грн., підприємства “Єврокар” – 13,3 млн.грн., “Фішер-Мукачево” – 11,2 млн.грн., “Ядзакі-Україна” – 8,4 млн.грн., “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” – 5,5 мільйонів гривень відповідно, – зазначив голова ДПА в Закарпатській області Василь Іванчо.

Разом з тим, бюджетоутворюючі підприємства краю у 2009 році знизили сплату податку на прибуток порівняно з 2008 на 163,8 млн. Найбільший спад спостерігався у “Єврокара” – на 66 млн.грн. Серед причин – вплив економічної кризи та курсова різниця. Саме тому, наголосив керівник області Олександр Ледида, сьогодні все більшої актуальності набирає співпраця влади та бізнесу:

– Перше і головне завдання влади – сприяти підприємствам у веденні бізнесу. На жаль, звертаючись до держструктур за необхідними документами, підприємці не завжди знаходять порозуміння: терміни видачі документів часто безпідставно затягуються. З свого боку, можу пообіцяти вам допомогу та підтримку в таких випадках. Усі ваші звернення знаходитимуть відгук, – пообіцяв Олександр Ледида.

Спільно обговорювати проблеми сторони домовилися щонайменше раз у квартал.

clipnews