Росіяни та китайці зацікавилися інвестпроектом міжнародного аеропорту “Мукачево”

За словами міського голови, нещодавно в Мукачеві відбулася зустріч з представниками менеджменту кількох відомих австрійських фірм. У місті над Латорицею вони зупинилися по дорозі з Києва та Ужгорода, де знайомилися з ситуацією щодо впровадження інвестиційних проектів, зокрема, в питаннях енергозбереження.

З цією ж метою австрійські бізнесмени приїхали до Мукачева. Міський голова проінформував гостей щодо проектів спорудження на річці Латориця в межах міста двох міні-гідроелектростанцій. Адже, за словами Золтана Золтановича, є постійна загроза підвищення ціни на енергоносії, тож місто надзвичайно зацікавлене в новітніх енергозберігаючих технологіях, тим більше, що Мукачево – місто промислове і в перспективі відкриття нових виробництв, які також будуть споживати різні енергоносії.

– За приклад можемо взяти Австрію, де більше 3 відсотків електроенергії отримують від вітрових станцій, – зауважив мер.

Інший привабливий інвестпроект, на думку Лендєла, будівництво міжнародного аеропорту «Мукачево». Цим проектом досить активно цікавляться насамперед китайці, відтак Росія, Ізраїль та інші держави. У разі відкриття аеропорту, він зможе обслуговувати не тільки міжнародні авіалінії, але приймати і відправляти медичні, пожежну, МНСівську, сільськогосподарську авіацію, здійснювати внутріобласні авіаперевезення.

За умови реалізації кількох інвестиційних проектів місто набуде з часом великої привабливості як бізнесовий і туристичний центр, – наголошує Золтан Лендєл. – Адже досить сказати, що тільки на травневі свята до Закарпаття приїхало півмільйона туристів.

Мукачево.net

clipnews