Росія приставить до кожного українського регіону свого куратора

За кожним українським регіоном буде закріплений регіон у Російській Федерації, який, зокрема, керуватиме його діяльність. Про це заявив на прес-конференції в Сімферополі посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

За його словами, існуючий процес двосторонніх відносин між регіонами потрібно міняти. “На сьогодні Крим встановив відносини з 25 регіонами Росії.

Вони більшою мірою є паперовими, ніж мають практичне наповнення. Тому, зустрічаючись з губернаторами російських і українських прикордонних територій в Харкові, ми дійшли до висновку, що за кожним українським регіоном повинен бути закріплений окремий координуючий російський регіон”, – розповів посол.

За його словами, в завдання російським регіонам буде поставлено питання координації двосторонньої роботи з тим, щоб вони були максимально ефективними.

“Це не монополізація контактів. Це управлінське рішення, яке дозволить нам бути упевненими, що російські губернатори зрозуміють, що питання двосторонніх контактів таке ж важливе, як посівна або збиральна”, – підкреслив Зурабов.

Росбалт

admin