Правильний вибір професії – шлях до успіху

Знайти свій вірний професійний шлях, отримувати задоволення від праці і приносити користь людям і країні, ось результат копіткої, але важливої роботи фахівців центру зайнятості, педагогів, батьків тощо. 11 травня 2010 року для випускників 9-х класів Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка м.Ужгорода на базі Ужгородського вищого професійного училища Київського національного торговельно-економічного університету проводився „День відкритих дверей навчального закладу”, у якому взяли участь понад 70 учнів.

Заступник директора з виховної роботи Марина Скиба акцентувала увагу присутніх на історію створення та розвитку навчального закладу. Учні мали можливість ознайомитись із навчальним закладом, його матеріально-технічною базою та виробничо-технічною діяльністю перукарської справи, роботою швачки, столяра, манікюрниці, закрійника, кравця, оператора швацького устаткування, різбяра по дереву тощо. Позитивне враження учні отримали від наданої інформації щодо можливості реалізувати себе в майбутньому, отримавши знання за цими актуальними на ринку праці на сьогодні професіями.

Фахівці центру зайнятості звернули увагу на актуальність професій на ринку праці, за якими готує навчальний заклад, оскільки на сьогодні тільки в Ужгороді є понад 20 вакансій за цими професіями.

Кристина ВОРОБЕЦЬ, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру зайнятості

admin