ПОПЕРЕДНІ ЗБИТКИ ВІД СТИХІЇ – МАЙЖЕ 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Як зазначали виступаючі, упродовж 15-20 травня в області випала місячна норма опадів. Було підтоплено 28 населених пунктів (750 дворогосподарств, 279 колодязів), майже 12 тисяч гектарів сільгоспугідь. Через перезволоження фіксувалися зсуви грунту в Рухівському та Хустському районах. Щодо ліквідації наслідків стихійного лиха представники комісії констатували – служби спрацювали оперативно і, що головне – ефективно.
Згідно з попередніми даними, станом на 27 травня збитки завдані стихією оцінюються в 17 млн. 630 тис. гривень. В тому числі – сільському господарству – 15,1 млн.грн., дорожнім службам – 2,5 млн.грн.
Для ліквідації наслідків стихійного лиха, без врахування компенсації збитків сільгоспвиробникам, область потребує понад 25 мільйонів гривень. Найбільше необхідно на відбудову доріг – 14 млн. 500 тис. гривень. Для відновлення водогосподарських об’єктів потрібно майже півмільйона гривень. В розрізі районів найбільше для відновлення інфраструктури потребує Ужгородський район – понад 9 мільйонів гривень.
Окрім того на комісії йшлося й про підготовку до купального сезону та безпеку на водних об’єктах, про стан безпечної експлуатації магістральних трубопроводів тощо.
З кожного озвученого на комісії питання були прийняті відповідні рішення.
Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

clipnews