Податківці масових перевірок в Ужгороді не проводили

А найбільше зацікавлення у них викликають крамниці, де торгують хутряними, шкіряними, ювелірними виробами. Аналогічну ситуацію ми спостерігали в Мукачеві, де ледь не на кожному другому торговому закладі висіли замки. Від гріха подалі.

Як з’ясувалося, державна податкова адміністрація в Закарпатській області стосунку до цих перевірок не мала. Податківці кажуть, що дістали сигнали про такі випадки від бізнесменів. Але одразу через сайт служби повідомили, що «жодних рейдових перевірок органами державної податкової служби зазначених вище суб’єктів протягом останнього тижня не проводилося та не планується проводити найближчим часом». Ба більше – ДПА звернулася з проханням повідомляти про такі ситуації на телефон довіри.

Віталій Яценюк, начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПА в Закарпатській області, у коментарі «Замку» повідомив, що наразі вся ця інформація – не більш ніж чутки. І дзвінків від громадян, каже, так і не було. Підприємці хіба що уточнюють, чи не плануються найближчим часом перевірки.

Податківці запевняють, що в кожному окремому випадку з’ясовуються джерела й достовірність інформації про незрозумілі перевірки підприємців, що надходить до служби, але наразі підтверджень, що діяли власне шахраї, немає.

Віталій Яценюк знову звертається до підприємців зі проханням одразу повідомляти про випадки неправомірних перевірок за номером в Ужгороді 3-52-70 або (050) 99-55-608. Телефонувати можна цілодобово. Конфіденційність гарантується.

“Старий Замок Паланок”

admin