Основні події рибоохоронної роботи тижня

13.05.2010 року інспектори рибоохорони Меденцій І.І., Бочкор І.І. під час проведення рибоохоронної роботи в межах Мукачівського району близько 21.00 на околиці с.Червиньово затримали гр.Юричко В.М.(1973р.н) мешканця цього-ж села, за спробу браконьєрства з сіткою-павуком. На порушника накладено штраф в 170 грн., заборонені засоби знищено на місці.Того-ж дня було затримано ще одного порушника, котрий хотів також наловити риби сіткою- павуком , але на заваді стали інспектори рибоохорони. Так гр.Дякулич В.І., мешканець Дрогобицького району Львівської області , приїхавши на гостину до родичів у с.Червиньово, вирішив повезти трохи риби на Львівщину, за чим і застали його інспектори рибоохорони. Порушник намагався втекти, для чого скочив в воду і трохи поплавав. Це його не врятувало. Заборонений засіб сітку-павук гр.Дякулич В.І. знищив добровільно, а на Львівщину замість риби повіз 170 грн. штрафу.
14.05.2010 року близько 5.00 к.ч. на кан. “Чорний Мочар” поблизу с.Чомонин Мукачівського району, навпроти насосної станції №18 , інспектори Меденцій І.І.,Бочкор І.І. затримали мешканця с.Страбичово (вул.Центральна 155) гр.Лукечу Ю.Ю. 1981 р.н., котрий з використанням забороненого засобу в вигляді сітки-павука ловив рибу. Прикрим є той факт, що поряд було ще два рибалки, котрі ловили рибу на вудки і спокійно мирились з таким неподобством. На гр.Лукечу Ю.Ю. складено протокол за ст.85ч.4(браконьєрство) для передачі в Мукачівський міськрайонний суд.
15.05.2010 року на розливах річки Латориця неподалік с.Тисаактелек Ужгородського району інспекторами Меденцій І.І.,Бочкор І.І., було затримано сімейну пару , гр.Сабов Б.Б. з дружиною, котрі приїхали з міста Ужгород (вул.Міцкевича 5/20) половити риби на сіткипутанки. Рибалка для подружжя виявилась не досить приємною. Сітки було вилучено , а на порушників складено протокол за ст.85ч.4 (браконьєрство) для направлення в Ужгородський міськрайонний суд.Всього за період з 11.05. по 16.05.2010 року інспекторами рибоохорони за участі громадських інспекторів рибоохорони припинено 44 порушення, з яких за браконьєрство затримано 2 чоловіка, за спробу 6 чоловік, порушення режиму нерестового періоду 18 чоловік, господарська діяльність,трелювання лісу,забір гравію,миття автомашин – 14 чоловік, вилучено 10 сіток, накладено 2600 грн. штрафу.ЗАКАРПАТДЕРЖРИБООХОРОНА

clipnews