Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Такі зустрічі стали вже доброю традицією. Ветерани, які власним життям та тяжкою працею наближали перемогу, знову зібралися разом згадати тяжкі часи війни, випити «фронтові 100 грам» за товаришів, які поклали своє життя захищаючи рідну землю та закликати нащадків і політиків не робити страшні помилки, припинити сіяти розбрат, ненависть та ворожнечу.

До ветеранів з привітаннями та словами вдячності звернулися Олексій Химинець та перший міський голова Ужгорода, почесний громадянин міста Еміл Ландовський, які передали захисникам Батьківщини вітання та слова вдячності за їх величезний внесок у перемогу й наше сьогодення від міського голови м. Ужгорода Сергія Ратушняка і вручили їм подарунки та квіти.

У яку б далечінь не відходили військові роки, ми повинні про них пам’ятати, про них повинні пам’ятати онуки і правнуки ветеранів, адже страшні факти війни не повинні бути забуті майбутніми поколіннями.

В рамках відзначення 65 річниці Перемоги заплановано урочистості на Пагорбі слави, покладання квітів до підніжжя пам’ятнику «Україна – визволителям», що на українсько-словацькому кордоні та «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни», що на площі Кирила і Мефодія, солдатська каша та концерт з салютом в Амфітеатрі.

admin