Надзвичайну ситуацію на Закарпатті класифіковано як НС регіонального рівня

Службами життєзабезпечення Закарпатської області продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків підтоплень населених пунктів.

20 травня у постраждалих регіонах працювало 401 особа та 62 одиниці спецтехніки, в тому числі від МНС – 116 чол. особового складу та 15 одиниць техніки. Підрозділи МНС вели роботи: на Ужгородщині та в обласному центрі (10 одиниць техніки та 49 чоловік особового складу)^ у Мукачівському та Берегівському районах відповідно 4 одиниці техніки й 16 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки і 2 чоловік особового складу

Працівниками МНС відкачано воду з 32 дворогосподарств, 18 підвалів та 34 колодязів об’ємом 15143 м.куб. та розчищено 30 метрів каналів.
Станом на шосту годину 21 травня, за рахунок природного відтоку води та вжитих заходів службами життєзабезпечення, в Закарпатському регіоні залишаються частково підтопленими 316 дворогосподарств та 2813 га сільгоспугідь.

За даними комісійних обстежень щодо підтоплення дворогосподарств та сільськогосподарських угідь, які проводяться спеціалістами МНС, водного господарства та місцевих органів самоврядування: з 15 по 20 травня переважна більшість підтоплень стали наслідком інтенсивного місцевого стоку, що призвело до часткового підтоплення 641 дворогосподарства. Зокрема: в Ужгороді – 23^ Ужгородському районі – 327^ на Берегівщині – 21^ Мукачівщині –96, у Перечинському районі – 4^ Великоберезнянському ерезнянському районі – 2, Іршавському -18, Рахівському -150.

За інформацією Закарпатського облводгоспу всього по області підтоплено близько 3 тис. 888 га сільськогосподарських угідь, а саме: у Мукачівському районі – близько 897 га, у Берегівському районі – близько 2420 га, у Виноградівському – близько 220 га, в Ужгородському – близько 169 га, в Іршавському районі – близько 12 га, в Хустському та Великоберезнянському відповідно 150 та 20га.

20 травня в наслідок перезволоження ґрунту зафіксовано утворення зсувів на трьох ділянках в с. Середнє Водяне Рахівського району. Загрози населенню та житловим будинкам немає.

За даними служби автомобільних доріг на території Закарпатьскої області розмито 154 метри земельного полотна автомобільних доріг та зруйновано 95 метрів підпірних стінок. Комісійне обстеження триває.

Учора, 20 травня, на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Закарпатської облдержадміністрації дану надзвичайну ситуацію класифіковано як НС регіонального рівня. Створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, роботи тривають.

На Закарпатье остаются подтопленными около 2 тыс. 800 га сельскохозяйственных угодий

На Закарпатті на більшості річок спостерігається зниження рівня води

У министра Шуфрича есть страшные опасения…

В Закарпатье остаются частично подтопленными 378 домохозяйств (ФОТО)

МЧС Украины о подтоплениях на территории Закарпатской, Львовской и Ивано-Франковской областей

clipnews