На Закарпатті в іноземця конфіскували "Mercedes-Benz ML 320" вартістю 0,5 млн. грн.

Іноземець перетинав кордон у пункті пропуску “Косино”, що у Закарпатській області. Позашляховик “Mercedes-Benz ML 320” він направив смугою спрощеного контролю “зелений коридор”.

Прикордонники та співробітники митниці звернули увагу на те, що мандрівник під час оформлення помітно нервував, тож вивели машину із загального потоку для поглибленої перевірки. Сумніви у оглядової групи викликало те, що доручення на право керування “Мерседесом”, було видане нотаріусом в Угорщині ще до того як автомобіль зняли з реєстрації в Німеччині. Експертиза документа показала, що він підроблений, а нотаріус, який начебто його видавав, не зареєстрований. Наразі позашляховик 2006 року випуску вилучений встановленим порядком. За оцінкою експертів, його вартість становить майже 541 тисячу гривень.

Нагадаємо, що двома тижнями раніше на кордоні з Угорщиною затримали автомобіль “Мазда 6” з пробігом менше 30 тисяч кілометрів, номер кузова на якому був перебитий. А місяць переди цим не допустили незаконне ввезення спортивного позашляховика “BMW X6” 2010 року випуску, оціненого майже у 1,1 мільйона гривень.

admin