На Міжгірщині школярі здійснили подорож до партизанського пам’ятника (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На її вершині, здавалося всім мандрівникам, серце ніби виривається із грудей, хотілося полетіти вільним птахом у небо, а руки так і просяться його дістати… Незабутній і мальовничий наш верховинський краєвид. Опустившись до підніжжя гори, у мальовниче село Стригальні, ми зустрілися зі своїми ровесниками — школярами місцевої школи. Тут ми смачно пообідали і, трохи відпочивши, продовжили свій похід. Пройшовши останні три кілометри цікавої подорожі, учні дісталися кінцевої точки — пам’ятника командиру партизанського загону ім. Суворова Г.М. Володіну і двом бійцям.

Учитель історії В.І. Коцуренко розповів школярам про його історію зведення, як учнівська молодь із великим задоволенням впорядковує його до Дня Перемоги, традиційно приносить сюди квіти, демонструючи свою шану і любов до полеглих патріотів.

… Приємно було спостерігати за усміхненими обличчями дітей, хоч втомленими, але щасливими. Ми всі сподіваємося, що такі походи проводитимуться і надалі, разом з кумиром-педагогом — директором СЗОШ Володимиром Залезинським.

Ганна КІНАШ, президент шкільного парламенту, учениця 7-А класу, “Верховина”


clipnews