Мукачівські депутати сварилися через Леху Качинського

Торік було прийнято рішення більше вулиці Мукачева не переіменувати. Є, приміром, Червоноармійська, нехай з цією назвою і залишається. А ось нову вулиці отримуватимуть назву за пропозицією відповідної комісії і після затвердження сесією міськради. Тут саме такий випадок і маємо. Однак депутат Роберт Іванчо вважає, що покійний Президент Польщі Лех Качинський міг і не знати про існування такого міста, як Мукачево.

То чому, мовляв, у такому разі називати його ім’ям вулицю, чи не краще знайти місцеву видатну особистість? На це депутат Михайло Лабош зауважив, що весь світ сумує за цим визначним політичним діячем, Мукачево має тісні партнерські зв’язки з польським містом-побратимом Мієлець і коли полякам повідомили про намір мукачівців, то вони зі сльозами в голосі дякувала нашим депутатам за таке рішення.

А Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл додав, що ніхто із західних лідерів держав не зробив стільки доброго для України в її євроінтеграційних намірах, як Лех Качинський. Одним словом, рішення про присвоєння назви мукачівській вулиці Леха Качинського було прийнято переважною більшістю депутатів Мукачева.

“Мукачівська ратуша”

admin