МНС контролює впровадження в Україні системи “112”

Про це 29 квітня на зустрічі зі співробітниками французьких рятувальних служб повідомив головний фахівець відділу розвитку та супроводу системи «112» Департаменту розвитку та супроводу системи «112», телекомунікації, інформатизації та оповіщення МНС України Віталій Олійниченко.


– Сьогодні підготовлено проект Закону України «Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112». Також триває розробка проектів рішень Уряду щодо забезпечення функціонування цієї системи, – зауважив В. Олійниченко.


Начальник відділу координації заходів з підготовки чемпіонату Європи з футболу 2012 МНС України Костянтин Гарбар зазначив, що в Україні під головуванням Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестора Шуфрича працює міжвідомча робоча група з питань створення та впровадження системи. До складу робочої групи входять 12 представників міністерств, відомств та організацій України, зокрема Міністерство внутрішніх справ, Міністерство транспорту та зв’язку, Міністерство охорони здоров`я тощо.


Прес-служба МНС

clipnews