МАЛИНИЧ ГОТУЄ ВБИВСТВО ЄПИСКОПА !

Рівень корупції в сучасній Україні сягнув неможливого — він проникнув у духовну сферу людського буття. Корупція є найталановитіше творіння Диявола. І ця звірина звила собі кубло не деінде, а на найвищому рівні церковної ієрархії. І вже не Господь керує у цих церковних установах, а сам Диявол через керованих жагою наживи своїх прислужників. Їх руками він знищує пастирів, які залишаються вірними Богу і Його святій волі, руйнує громади, захоплює церкви.

А сьогодні реальна смертельна небезпека загрожує єпископу Василію через його непокору корумпованим структурам, через його незламну віру, відданість Божій Церкві і священицькому служінню.

Відкрите протистояння між служінням Богові і Момоні розпочалося в 2008 році, коли Патріарх Мойсей виявив злочинне використання церковних рахунків групою осіб – Малиничем Андрієм, Велегицьким Валерієм, Малинич Любою, Красняник Євою (докладніше…). Колишнім священикам, позбавленим священних санів – Андрію Малиничу та Валерію Велегіцькому за дії, несумісні з нормами християнської моралі та канонами церковної дисципліни Патріархом Мойсеєм привселюдно була оголошена анафема ( докладніше…).

З того часу невелика патріотична українська Церква стала місцем великої війни між силами Добра і Зла.

На початку жовтня місяця 2008 року анафемовані злочинці захопили Св. Андріївську каплицю по вул. Ольбрахта в місті Ужгороді, а вже 19 жовтня 2008 року каплиця була підпалена з середини (докладніше…), а земельна ділянка в центрі міста продана під супермаркет.

В жовтні місяці 2009 року за вказівкою Філарета Денисенко в місті Києві розпочались дії, спрямовані на повне знищення УАПЦ-К.

5 і 6 жовтня 2009 року було здійснено замах на життя Патріарха Мойсея (докладніше…). Бездіяльність і відкрите пособництво злочинцям зі сторони корумпованих правоохоронних структур при наявності реальної загрози життю змусило Патріарха виїхати за межі України. Водночас тиск на Божу Церкву в Ужгороді посилився.

А 7 листопада 2009 року Андрій Малинич, Валерій Велегіцький та четверо осіб характерної зовнішності вже відкрито увірвалися в Свято Троїцьку церкву УАПЦ-К, побили єпископа Василію та відібрали в нього ключі від церкви (докладніше…).

Духовенство і віряни стали проводити Богослужіння поряд з захопленою церквою – на бетонній лощадці, яка є фундаментом майбутнього Храму (докладніше…), але через два тижня бандити залили її мазутом, а ще через місяць закидали бетонними блоками (докладніше… і ще докладніше…).

Незабаром, Філаретовий лже-єпископ Кирило своїми діями, надав безапеляційний доказ причетності анафемованого Філарета Денисенко до злочинних дій по знищенню УАПЦ-К.

27 грудня 2009 року він увійшов у церкву, яка належить УАПЦ-К і провів там свій обряд архієрейського служіння фактично в пустому приміщенні (докладніше…). А громада, якій належить захоплена церква молилася поряд на вулиці.

На протязі майже півроку кожної неділі і в мороз, і в дощ єпископ Василій, духовенство та парафіяни Свято Троїцької Церкви під омофором Патріарха Мойсея проводили Богослужіння під відкритим небом біля пам’ятного хреста поряд з захопленою бандитами церквою. Вони славили Господа і просили милості Його для рідної землі.

А 9 травня 2010 року духовенство і вірян УАПЦ-К на шляху до місця проведення недільної літургії зустрів міліцейський заслін. Загарбники обгородили територію церкви парканом, а єдиний відкритий прохід щільно блокували люди в чорному, які взяли на себе право вирішувати де і кому можна молитися, а хто повинен йти геть. У такий спосіб відбувся наступний етап рейдерського захоплення тепер вже території навколо Свято Троїцької церкви бандитським угрупуванням на чолі з Малиничем А. А. , батьком заступник прокурора м. Ужгороду Малинича А.А. та за підтримкою анафемованого Філарета Денисенко (докладніше…).

Які християнські цінності можуть проповідувати ті, хто так цинічно захоплює церкви і виштовхує хазяїнів з їхньої домівки? Хто при здоровому глузді підійде причащатися до проклятих Малинича чи Велигицького? Адже згідно Апостольським Правилам 10 і 11 прокляття перейде на них від спілкування або ж молитви.

Біля церковного паркана владика Василій здійснив святе недільне Богослужиння. І сходив Святий Дух, і освячував Божі Дари, і вірники причащалися і славили Отця Небесного, і прощали ворогів своїх.

А через п’ять днів о. Сергія попередили, що замовлено вбивство владики Василія і що йому краще поїхати з Ужгорода.

Смерть через віддане служіння Богу і людям — невже це можливо сьогодні в сучасній Україні? А чи не є це повторенням ситуації з Патріархом Мойсеєм?

Сили зла оскаженіли і діють відкрито, нахабно і цинічно. А найстрашніше те, що суспільство спостерігає і мовчить. Спрацьовує одвічне українське думання – “моя хата скраю”. Не спрацює це! Зло не має межі й є ненажерою. Воно доїсть тих, хто повстав проти нього, а потім візьметься за тих, хто залишився з країв.

Люди, пробудіться!

Невже ви дозволите, щоб в Україну повернулися ті часи, коли неугодних Божих проповідників вбивали, а Церкви перетворювали в засоби маніпуляції і наживи?

Люди, задумайтесь, ми ж живемо сьогодні у вільній Державі!

Чи, можливо, свобода починається не зовні, а в душі кожного з нас, з нашого менталітету, з нашого сприйняття світу? І для цього перетворення потрібен саме Божий проповідник, той, якого сьогодні вбивають, або гонять з України.

Люди, схаменіться, бо без вас вирішують сьогодні ваше майбутнє!УАПЦ-К


clipnews