Людина, яка дарує друге життя

Роман Ілліч – це не лише висококласний професіонал своєї складної та відповідальної справи, але й чудовий керівник, досвідчений фахівець і чудова, чуйна людина.

Після закінчення медичного факультету УжНУ Роман Ілліч Соскида розпочав свою трудову діяльність лікарем блоку інтенсивної терапії у республіканській алергологічній лікарні. Пройшов складний трудовий шлях становлення лікаря – кардіолога високого рівня. І сьогодні Роман Соскида є не лише визнаним на Закарпатті лікарем-кардіологом, але й членом Європейського товариства кардіологів.

З березня 2005 року він очолює обласний клінічний кардіологічний диспансер. Під його керівництвом відкрито рентген-хірургічне відділення, відділення порушення ритму, кардіохірургічне відділення, де застосовуються найсучасніші методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

За свою професійну діяльність Роман Ілліч неодноразово нагороджувався грамотами та подяками. У 2006 році ЗОККД визнаний Лідером року у номінації “Медичний та оздоровчий заклад”. У 2007 році Р.І. Соскида був нагороджений дипломом видавничого проекту «Україна медична», а у 2008 році – Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України.

Шановний Роман Ілліч!

Усі ми, Ваші колеги, товариші по роботі, однодумці і друзі щиро вітаємо Вас з Днем народження – з 55 річчям!

Зичимо Вам, мудрому керівнику, попутного вітру у вітрилах Вашої долі на шляху до нових островів досягнень, звершень та здобутків. Нехай ці прекрасні ідеали ніколи не залишаються просто словами, а натомість збагатяться вірою, любов’ю, теплом людських сердець. Від усього серця бажаємо Вам богатирського здоров’я, сил духовних і фізичних, терпіння, удачі і оптимізму. А ще бажаємо, щоб завжди поряд з Вами були ми – працьовита, віддана, випробувана в штормах славна команда.

Великому кораблеві – великого плавання!

Хай Вам щастить!

З ювілеєм Вас вітаєм!

Щоб стільки ж раз весна цвіла!

Сьогодні щиро Вам бажаємо,

Здоров’я, щастя і тепла!

Щоб шлях Ваш був такий широкий,

Щоб мало було перешкод,

Щоб ювілей справляли сотий!

Не знали б Ви тяжких турбот!

Ми Вам бажаємо довго жити,

Щоб внуки виросли гей-раз!

Щоб мали Ви кого любити

І щоб любили міцно Вас!

Щоб було все гаразд в роботі!

Вона, звичайно, не проста.

Щоб було все – і «за» і «проти»,

Як компроміс – життя – буття!

Ми щиро Вас поздоровляємо!

Добра Вам зичимо сповна,

Багато світлих днів бажаєм,

І довгі, довгії літа….

Колектив Закарпатського обласного клінічного диспансеру.

* * *

До цих слів щирого і теплого привітання медиків Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру приєднуються також члени громадського об’єднання “Центр журналістських досліджень” та журналісти редакції газети “Вісті тижня-центр”. Адже Роман Ілліч Соскида та його чудовий колектив щойно врятували життя засновнику і керівнику ГО “ЦЖД” та газети “Вісті тижня-центр”, ветерану журналістики Закарпаття та відомому в Україні публіцисту Олегу Володимировичу Ладижцю. Земний уклін Вам та наша щира подяка, пане Романе! Хай у Вашому славному житті
буде ще не одне чудове 55-річчя!

admin