Ходіння по муках

14.06.2004р. Петричка В.І., наказом №67(к) призначають головним державним санітарним лікарем м.Ужгорода, таким являється по цей час.


Пропрацювавши більше 5 років на даній посаді, він покращив матеріально-технічну базу, забезпечував благополучну санітарно-епідеміологічну обстановку в місті, неодноразово нагороджувався грамотами служби та міської влади.


За ці заслуги його і звільняють з посади 09.12.2009 р. в період під час перебування на лікарняному. Це зробила головний лікар обласної СЕС Чиж В.Г., пояснюючи свої дії виконанням рішення міськрайонного суду м.Ужгорода, який відновив після 5,5 річного(!) прогулу бувшого головного лікаря Ващенка М.І., звільненого 2004 р. за грубі порушення санітарного законодавства, та трудової дисципліни. Звільнення узгоджене з головним державним санітарним лікарем України, як того вимагає закон.


Ці дії потягнули за собою масу законодавчих порушень, зловживань, порушень трудового законодавства та знущання з лікаря Петричка з боку Чиж В.Г.


Перелік порушень, в т.ч. порушень прав людини наступні:


1). Перебуваючи на лікарняному його звільняють, нібито (оскільки справа не пройшла апеляцію, а рішення міськрайонного суду було відверто замовним) – за рішенням міськрайонного суду.


2). Апеляційним судом та прокуратурою рішення міськрайонного суду скасовується!


Здавалося б крапка? Та де там…3) Замість того, щоб Петричка поновити на роботі, Чиж В.Г. з новопризначеним головним санлікарем Ващенко М.І., на основі мирової угоди між ними залишає і далі керувати міською СЕС.


4). Рішенням апеляційного суду, ця угода скасовується, що зобов’язує Чиж В.Г. залишити Петричка головним лікарем.


5). Вона знову це не виконує, а звільняє його з роботи, нібито за одноденний прогул.


6). Прокуратура області на його звернення видає протест, зобов’язуючи Чиж В.Г. поновити Петричка на посаді.


7). Тоді Ващенко М.І. іде до того самого судді Немеша, що прийняв «цікаве» для органів прокуратури рішення, яке відмінив апеляційний суд, і той дублює своє перше рішення, яке було відмінене з порушенням субординації суддівської до апеляційного суду та прокуратури області.


8). Чиж В.Г. знову звільняє Петричка з посади, до якої вона його ще і не допускала


9).Звільняючи мене три рази з посади вона порушила три рази закон звільнення з роботи головного лікаря, яке згідно закону може рахуватися дійсним тільки після погодження з головним державним санітарним лікарем України, говорить Петричко.


10). Зараз у нього дві позовні заяви в судах:В Міськрайонному: на виплату йому заподіяну моральну та матеріальну шкоду по причині якій він не прецює більше півроку , та втрату здоровя внаслідок знущань, та незаконних дій Чиж В.Г.В Обласному апеляційному суді: позовна заява на про дубльоване міськрайонним судом призначення Ващенка М.І. головним лікарем міста.Суддя Леміш видаючи свої рішення абсолютно не цікавиться відомчим санітарним законодавством, в якому чітко указано, що головним лікарем не може бути людина, яка більше 5-ти років у службі не працювала.


Із дій Чиж В.Г. і також випливає підозра про корупційність. Говорить про кричущі порушення прав людини і знущань з неї.


При справедливому рішенні суду тепер Санслужбі області прийдеться виплатити всі заподіяні матеріальні ущерби Петричку в розмірі не менш 50 тисяч гривень.


А Ващенкові Чиж В.Г. давно вже видала біля 50 тисяч гривень, за рахунок державних коштів (государство не обеднеет!).


Правовим органам та судам слідувало б ввести постійний контроль за виконанням своїх рішень, протестів та увал.


Для виконання цих рішень, протестів та ухвал є діюча виконавча служба, якій слідувало б активізувати свої дії для всіх, а не для крайніх.З матеріалів судів прокуратури та інспекції по праці.

clipnews